Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agnieszka Starzyk: Myślę, że już teraz stworzyłyśmy zespół

Agnieszka Starzyk: Myślę, że już teraz stworzyłyśmy zespół

fot. archiwum

AZS Białystok przegrał trzeci mecz w tym sezonie. Tym razem podopieczne Wiesława Czai musiały uznać wyższość rywalek z Wrocławia. - Naszą bolączką jak na razie jest przyjęcie - podkreślała po spotkaniu przyjmująca AZS-u, Agnieszka Starzyk.

Jak może pani na gorąco skomentować to spotkanie? Jak się pani czuła, występując przed wrocławską publicznością?

Bardzo miło. Wracam tutaj praktycznie jak do siebie, bo spędziłam tu dwa lata. Szkoda tylko, że przegrałyśmy. Co do samego meczu to były momenty, że prowadziłyśmy bardzo wysoko w niektórych setach, niestety nie udało nam się tej przewagi utrzymać. Skończyło się to dla nas tak jak widać. Musimy nad tym solidnie popracować.

Czego zatem zabrakło w waszej grze? Który element najbardziej szwankował?Myślę, że naszą bolączką jak na razie jest przyjęcie – przez to nasza gra nie jest taka kombinacyjna, bo Madzia Godos jednak trochę się musi z nami pomęczyć. Jeszcze brakuje chyba koncentracji, bo kiedy wygrywamy tyloma punktami nagle zaczynamy je tracić. To jest też taki nasz minus.

Czy występ przed wrocławską publicznością był dla pani powodem dodatkowej mobilizacji?

Na pewno chciałam się dobrze pokazać wrocławskim kibicom, ale nie mam tutaj nikomu nic do udowodnienia. Bardzo miło mi się tutaj wraca i bardzo miło wspominam Wrocław.

Jak teraz czuje się pani w nowym zespole?

Dobrze. Wręcz bardzo dobrze. Teraz wróciło kilka dziewczyn, które były dłużej kontuzjowane. Myślę, że już teraz stworzyłyśmy zespół – jest dobra atmosfera, nowy trener i wszystko przebiega tak jak powinno.

Jakie cele na kolejne spotkanie w Łodzi?

Wygrać! Tutaj też jechałyśmy po zwycięstwo – nie udało się. Przegrałyśmy już trzy mecze – z Bydgoszczą, Dąbrową i Wrocławiem, więc teraz jedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo.

Czyli zatem pełna mobilizacja na kolejne spotkanie?

Tak dokładnie, pełna mobilizacja. Trzeba zacząć w końcu wygrywać mecze. Zrobi to dobrze całej drużynie i będzie się lepiej grało w przyszłości.

Jakie jest pani sportowe marzenie? Może ma pani jakieś życzenie na ten sezon?

Moim marzeniem jest zagrać jak najlepiej w następnym meczu. Teraz moim marzeniem jest wygrać mecz w Łodzi i mam nadzieję, że się ono spełni.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved