Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Karczmarzewska-Pura: Odrzuciłyśmy Gedanię od siatki

Agata Karczmarzewska-Pura: Odrzuciłyśmy Gedanię od siatki

fot. archiwum

Siatkarki MKS Dąbrowa Górnicza wygrały swoje kolejne spotkanie na parkietach PlusLigi Kobiet. O recepcie na zwycięstwo w meczu trzeciej kolejki z Gedanią Żukowo rozmawialiśmy z przyjmującą MKS-u, Agatą Karczmarzewską-Purą.

Robert Sarna (Strefa Siatkówki): Gratuluję zwycięstwa, Rozegrała pani dobry mecz szczególnie w zagrywce jak i ataku.

Agata Karczmarzewska-Pura: – Dziękuję za gratulacje. Gra się tak, jak przeciwnik pozwoli. Dzisiaj dziewczyny z Gedanii miały trochę problemów z przyjęciem, jak wzmocniłyśmy zagrywkę. Zresztą nie tylko ja dobrze zagrywałam, była Kasia Walawender, która słusznie dostała statuetkę najlepszej zawodniczki. Inne dziewczyny również dobrze zagrywały. Taki miałyśmy cel, aby odrzucić od siatki Gedanię.

Czy nie żal Wam tych straconych punktów z pierwszego spotkania.– Oczywiście, że jest nam żal, ale mam nadzieję, że odrobimy poniesione przez nas straty. Te punkty na pewno przydałyby się nam. Wiadomo, że był to wypadek przy pracy i więcej taki mecz nam się nie powtórzy.

Bardzo dobrą swoją postawą tydzień temu, w meczu w Białymstoku przeciwko AZS-owi udowodniła pani, że powraca pani do wysokiej formy

– Ten mecz był dla mnie szczególny, chciałam się pokazać z jak najlepszej strony z różnych przyczyn. Mam nadzieje, że ta forma się będzie utrzymywać i że będzie jeszcze lepsza, będę nad tym jeszcze pracować.

* Rozmawiał Robert Sarna (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved