Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adrian Milczarek: O porażce zadecydowały nasze błędy

Adrian Milczarek: O porażce zadecydowały nasze błędy

fot. archiwum

Szczecińscy siatkarze doznali kolejnej porażki w tym sezonie. Tym razem ulegli na własnym parkiecie Fartowi Kielce. - Gdybyśmy zagrali bardziej dokładnie, to moglibyśmy przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść - uważa Adrian Milczarek, atakujący Morza.

Nie byliście faworytem dzisiejszego meczu, ale szczególnie w dwóch pierwszych setach pokazaliście, że jesteście równorzędnym przeciwnikiem dla Farta

Adrian Milczarek: Zgadza się. Zespół z Kielc nie pokazał dzisiaj nic specjalnego, po prostu grali równo. Nie popełniali błędów, a nam się one zdarzały. Scenariusz każdej partii wyglądał podobnie – przeciwnicy „odjeżdżali" nam, my ich musieliśmy gonić. Gdybyśmy zagrali bardziej dokładnie, to moglibyśmy przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść.

W poprzedni weekend pauzowaliście. Czy ta przerwa mogła mieć jakiś wpływ na waszą dyspozycję?– Trudno mi powiedzieć, ale myślę, że nie. W meczu z AZS Nysa również zagraliśmy mniej skoncentrowani, popełnialiśmy sporo prostych błędów, więc uważam, że ta przerwa nie miała wpływu na naszą grę.

Co zadecydowało o tym, że to zespół z Kielc był lepszy w końcówkach?

– Myślę, że o porażce zadecydowały nasze błędy. Poza tym zabrakło nam troszkę szczęścia, a przeciwnikom szczęście dopisało, szczególnie w końcówkach setów.

Rozegraliście już kilka spotkań w I lidze. Widzisz jakąś poprawę w waszej grze?

– Wydaje mi się, że na początku graliśmy lepsze mecze, niż teraz. Myślę, że to wynika z braku naszej koncentracji. Jeśli uda nam się to poprawić, to kolejne spotkania powinny wyglądać już dużo lepiej.

*Rozmawiał Radosław Nowicki (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved