Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Anna Kaczmar: Wielkie granie dopiero się zacznie

Anna Kaczmar: Wielkie granie dopiero się zacznie

fot. archiwum

Bielskie zawodniczki pokonały w piątkowy wieczór łódzką Organikę i mają już na swoim koncie drugie ligowe zwycięstwo. - Mamy wyznaczone cele i będziemy dążyć do tego, żeby je jak najlepiej zrealizować - mówi Anna Kaczmar.

Bielskie siatkarki nie miały większych problemów z ograniem rywalek z Organiki. Od pierwszej do ostatniej piłki kontrolowały przebieg gry, nie pozwalając Budowlanym na nawiązanie równorzędnej walki. Bezpieczny wynik pozwolił trenerowi Prielożnemu na lekkie eksperymentowanie składem. Szansę dłuższej gry dostała wreszcie Karolina Ciaszkiewicz i nie zawiodła ani trenera, ani kibiców, rozgrywając świetny mecz. Na pozycji przyjmującej ma jednak silną konkurencję.

Myślę, że rywalizacja jest u nas jak w każdej innej drużynie – przyznała po meczu rozgrywająca BKS-u, Anna Kaczmar. U nas na pewno przede wszystkim jest ona zdrowa. Karolina Ciaszkiewicz zagrała super, tak samo zresztą jak i inne zawodniczki. Każda z nas starała się wypaść jak najlepiej.

To dopiero początek ligowych zmagań pań (rozpoczęła się trzecia kolejka), ale w Bielsku dużo mówi się już o oczekiwaniach wobec zespołu. Obrona Pucharu Polski, zdobycie mistrzostwa, dobry występ w Lidze Mistrzyń – czy same zawodniczki również czują na sobie presję? Rozgrywająca BKS-u odpowiada na to pytanie wymijająco. – Faktycznie, wielkie granie dopiero się zacznie. Presja jest jednak chyba w każdym zespole, mamy wyznaczone cele i będziemy dążyć do tego, żeby je jak najlepiej zrealizować – kończy z uśmiechem.Rozmawiał Marek Magiera – Polsat Sport
Opracowanie: Natalia Starosta

źródło: Polsat Sport, reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved