Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Zapowiedź VI kolejki Managera Strefy Siatkówki

Zapowiedź VI kolejki Managera Strefy Siatkówki

fot. archiwum

Już w sobotę przed nami następna kolejka Plusligi. Będzie to ostatnia kolejka rozgrywana przed trzytygodniową przerwą związaną z występem reprezentacji w Pucharze Wielkich Mistrzów. Kolejka ta zapowiada się równie ciekawie, jak poprzednie.

Najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem wydaje się być mecz pomiędzy Jastrzębskim Węglem a ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle. Gospodarze po przegranej z Resovią i nieoczekiwanej stracie punktu z Siatkarzem Wieluń ten mecz muszą wygrać, aby nie stracić kontaktu z czołówką tabeli. Goście za to w środę pokonali Resovię 3:0 i z pewnością również będą chcieli zgarnąć komplet punktów w Jastrzębiu.

Kolejna szansa na punkty pojawia się także przed drużyną z Wielunia. W sobotę przyjeżdża do niej ekipa AZS PW Warszawska, która obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jednak goście juz w środę pokazali w Bydgoszczy, że potrafią walczyć, w związku z czym tu również zapowiada się ciekawe i być może długie spotkanie, co powinno korzystnie wpłynąć na punkty zdobyte przez zawodników w naszym Managerze.

W Radomiu dojdzie do spotkania ekipy, która jest chyba największym rozczarowaniem początku sezonu, czyli miejscowego Jadaru oraz największej rewelacji rozgrywek i lidera tabeli Delecty Bydgoszcz. Gospodarze po porażce w Olsztynie znaleźli się w ciężkiej sytuacji i, aby myśleć spokojniej o miejscu w play-off, muszą spróbować odebrać punkty bydgoszczanom. Nie będzie to łatwe, gdyż goście przegrali do tej pory tylko jeden mecz, a dodatkowo do gry wrócił już Piotr Gruszka.W poniedziałek równie ciekawe spotkanie w Rzeszowie. Resovia podejmuje AZS Częstochowa. Resovia doznała w środę drugiej porażki w sezonie i teraz już nie może pozwolić sobie na straty punktowe. Goście przyjadą do Rzeszowa osłabieni brakiem Fabiana Drzyzgi i z pewnością to nie oni będą faworytem tego spotkania.

Mecz AZS UWM Olsztyn ze Skrą Bełchatów został przełożony na 10 grudnia.

Na naszej stronie w sekcji Rankingi dostępny jest już ranking zawodników według punktów zdobywanych w naszym konkursie. Zachęcamy do zapoznania się z nim, co z pewnością pozwoli Wam wybrać optymalny skład na nadchodzącą kolejkę.

Zgłoszenia drużyn do VI kolejki przyjmowane będą do soboty 7 listopada do godziny 14:15. Po tym terminie nie będzie można już dokonywać żadnych zmian w drużynach. Do wygrania ponownie nagrody ufundowane przez betsafe.com! Wszystkie najciekawsze informacje z Plusligi znajdziecie na stronie www.siatka.org !

Przypominamy również, że ruszyły już zapisy do Pucharu betsafe.com. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń!

źródło: volleyclub.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved