Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Krzysztof Staniec: Najważniejsze jest zwycięstwo

Krzysztof Staniec: Najważniejsze jest zwycięstwo

fot. archiwum

W ósmej kolejce grupy trzeciej drugiej ligi Czarni Radom udadzą się do Białołęki, aby zmierzyć się z tamtejszym AS-em. - Chcemy wygrać, niezależnie w jakim rozmiarze - mówi Krzysztof Staniec, środkowy wicelidera tabeli.

Podopieczni trenerów Jacka Skroka i Wojciecha Stępnia są zdecydowanym faworytem nadchodzącej potyczki. Wszakże radomianie ustępują jedynie Ósemce Siedlce, i to tylko bilansem setów. Z kolei AS jest ósmy, mając na koncie dwa razy mniej punktów niż najbliżsi rywale.

Najważniejsze jest zwycięstwo, niezależnie w jakim rozmiarze, czy za dwa, czy za trzy "oczka". Z takim nastawieniem jedziemy do Białołęki – zapewnia Krzysztof Staniec.To spotkanie nie zadecyduje jeszcze o przodownictwie w tabeli po pierwszej rundzie. O to będziemy walczyć dopiero za tydzień, w starciu z przeciwnikiem bezpośrednio rywalizującym o pierwszą lokatę.

Z zespołu nie napływają żadne niepokojące wieści odnośnie kontuzji. To dobrze prognozuje w kontekście "zazębiania się" gry z nowym rozgrywającym zespołu, Jakubem Bednarukiem. Współpraca wygląda coraz lepiej, lecz nie wiadomo, czy szkoleniowcy Czarnych będą mieli możliwość skorzystania z graczy Jadaru. Zespół z ekstraklasy gra bowiem z Delectą. – Tym jednak bym się zbytnio nie przejmował, gdyż musimy przede wszystkim radzić sobie w składzie, jakim dysponujemy, z zawodnikami domyślnie występującymi w drugiej lidze – kończy doświadczony siatkarz.Spotkanie AS Białołęka – RCS Czarni Radom rozpocznie się w niedzielę o godz. 12:00.

Autorem tekstu jest Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved