Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Milczarek: Zabrakło dobrych decyzji sędziów

Robert Milczarek: Zabrakło dobrych decyzji sędziów

fot. archiwum

Politechnika Warszawska nadal pozostaje bez zwycięstwa w lidze. Tym razem przegrała 3:1 z Delectą Bydgoszcz. - Graliśmy naprawdę dobrą siatkówkę - mówił po meczu Robert Milczarek, libero drużyny ze stolicy.

Anna Falk: To wasz piąty mecz i piąta porażka. Dzisiaj do zwycięstwa brakowało niewiele, bo statystyki pokazują, że było to bardzo wyrównane spotkanie.

Robert Milczarek:Co mogę powiedzieć, myślę że zdobycia tu punktów brakowało dobrych decyzji sędziów, żeby sędziowali to, co działo się na placu, bo popełnić trzy błędy w końcówce, tak jak dla nas – zespołu teoretycznie słabszego, odebrać nam trzy punkty to coś nieprawdopodobnego.

Właśnie w końcówce tej czwartej partii mieliście najwięcej pretensji do arbitrów. Myślisz, że to właśnie ich decyzje zadecydowały o waszej porażce w tym secie i w konsekwencji w całym meczu?Nie wiem, czy to zadecydowało. Mieliśmy swoje szanse, mogliśmy to wykorzystać, ale jeżeli zdobywamy jeden, drugi czy trzeci punkt i sędzia daje go przeciwnikowi, to jest coś nie tak.

W weekend czeka Was mecz z Wieluniem. musicie zawalczyć tam o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

– Myślę, że w każdym meczu, każdy z nas się przykłada, żeby grać o zwycięstwo, także nie ma znaczenie, co to za przeciwnik. Gramy o zwycięstwo w każdym meczu.

Co musicie poprawić w swojej grze, by wreszcie wygrać?

– Myślę, że już pozostały niuanse. Ten mecz dzisiejszy w porównaniu do tego z Olsztynem w ubiegłym tygodniu wyglądał bardzo dobrze. Graliśmy naprawdę bardzo dobrą siatkówkę, na poziomie Delecty Bydgoszcz, która będzie biła się o medale tak naprawdę. Także myślę, że musimy po prostu grać swoje, przykładać się na maksa i będzie dobrze.

* Z Robertem Milczarkiem rozmawiała Anna Falk (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved