Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Milena Sadurek może zmienić klub

Milena Sadurek może zmienić klub

fot. archiwum

Klub Mileny Sadurek - rumuński Metal Galati - znalazł się w sporych tarapatach finansowych. Jeśli sytuacja się nie poprawi, to rozgrywająca kadry Polski zerwie z nim kontrakt. Zdaniem menedżera Andrzeja Grzyba ze znalezieniem innego klubu nie bedzie mieć problemów.

Siatkarka od października występuje w lidze rumuńskiej. Po tym jak rozstała się z Piłą długo miała problemy ze znalezieniem nowego miejsca pracy. W końcu trafiła do Galati, który zaproponował jej dobre warunki finansowe.

Zawodniczka zdecydowała się na podpisanie umowy także dlatego, że ta drużyna występuje regularnie w Lidze Mistrzyń, a jej trenerem jest uznany szkoleniowiec Zoran Terzić. Sadurek szybko wkomponowała się w zespół, ale już na początku rozgrywek Metal ma problemy z płatnościami. Reprezentacyjna rozgrywająca nie otrzymała jeszcze pierwszej wypłaty, a miała ona wpłynąć na konto tydzień temu.

– Prezes zapewnił nas, że zaległości zostaną uregulowane i wkrótce dostaniemy pieniądze. Jeśli jednak tak się nie stanie, zrezygnuję z gry w Galati- mówiła Sadurek portalowi reprezentacja.net. Co na to menedżer Grzyb? – Jeśli Milena zrezygnuje z gry w Metalu, mam przygotowane warianty B i C. Nie ma czym się martwić – zapewnia Grzyb. W Polsce jedynie Muszynianka i Aluprof mogłyby sprostać jej oczekiwaniom finansowym.*Więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved