Strona Główna > Aktualności > inne > Niemożliwe? A jednak – set 25:0 – przekonajcie się sami

Niemożliwe? A jednak – set 25:0 – przekonajcie się sami

Rosja

Wydawało by się, że od momentu wprowadzenia nowej punktacji set siatkarski rozgrywany pomiędzy dwoma drużynami tej samej klasy rozgrywkowej wygrany do 0 jest niemożliwością. A jednak dokonały tego zawodniczki drugiej ligi rosyjskiej...

Zawodniczki zespołu Chara Morin nie miały żadnej litości dla swoich słabszych rywalek. W drugim secie nie oddały Zabajkałce żadnego punktu, mimo, że okazji miały aż… 25. Siatkarki gości wpisały się do historii siatkówki, chociaż niezbyt chwalebnie. Tak grać też trzeba umieć.

Wytrwałym proponujemy obejrzenie całego seta. Niestety, nie ma tablicy wyników, ale można liczyć samodzielnie. Cały mecz Chara Morin wygrał 3:0 (25:12, 25:0, 25:16).