Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Włodarczyk: Nie było regularności w naszej grze

Wojciech Włodarczyk: Nie było regularności w naszej grze

fot. archiwum

AZS Politechnika Warszawska przegrała w piątek z AZS Olsztyn 0:3. - Popełniliśmy dużo błędów i to chyba w każdym elemencie. Nie było regularności w naszej grze - podsumował to spotkanie rozgrywający warszawskiej drużyny, Wojciech Włodarczyk.

Chyba nie tak wyobrażaliście sobie przebieg tego meczu. Przed tym spotkaniem wszyscy dawali wam więcej szans na wygraną, a wy nie wygraliście nawet seta.

Wojciech Włodarczyk:Generalnie od początku mecz wyglądał bardzo źle. Popełniliśmy dużo błędów i to chyba w każdym elemencie. Zaczęło się od zepsutej zagrywki i później te błędy się coraz bardziej na siebie nakładały. Nie było regularności w naszej grze.

Skąd to się wzięło? Po tym ostatnim meczu z Częstochową wydawało się, że w waszej grze coś drgnęło, zdobyliście pierwszy punkt, a tutaj tymczasem taka przykra niespodzianka.Może nie podeszliśmy do tego spotkania do końca skoncentrowani. Później jak dochodziliśmy rywala, to ta koncentracja też gdzieś uciekała, także myślę, że zdecydowanie to jest przyczyną porażki.

Wasza sytuacja wygląda teraz dosyć nieciekawie, jesteście jedyną drużyną, która nie ma jeszcze zwycięstwa na koncie. Co trzeba poprawić w waszej grze, co zrobić, żeby zacząć te punkty zdobywać?

Ciężko powiedzieć. Nasza gra momentami wygląda naprawdę dobrze, chwilę później coś się dzieje i zdarzają się przestoje. Trzeba zdecydowanie popracować nad koncentracją. Jak graliśmy mecz z Częstochową, pierwsze dwa sety w miarę gładko udawało nam się zwyciężyć i nagle też przyszło rozprężenie i odpuściliśmy grę. Koncentracja też „siadła" i przegraliśmy 3:2. To na pewno ciężko jest wytłumaczyć.

Następne spotkanie zagracie z Delectą Bydgoszcz, która jak na razie pozytywnie zaskakuje. Jak podchodzicie do tego meczu?

Na pewno do każdego meczu nastrajamy się tak samo, w każdym meczu chcemy walczyć, bo nie mamy jakiś konkretnych celów na sezon, by zająć konkretne miejsce. Mamy po prostu do każdego meczu podchodzić w stu procentach zaangażowani, dawać z siebie wszystko i na pewno w Bydgoszczy będziemy chcieli rozegrać spotkanie z takim właśnie założeniem.

*Rozmawiała Anna Bagińska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved