Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sto lat dla Terenca Martina

Sto lat dla Terenca Martina

fot. archiwum

- Chciałbym sprawiać, żeby ludzie byli szczęśliwi i uśmiechali się zawsze, jak tylko się pojawię - wymienia jedno ze swoich marzeń Terence Martin. Właśnie dzisiaj kanadyjski przyjmujący obchodzi swoje 34 urodziny. Niestety nie będzie ich świętował ze swoją rodziną.

Masz takie miejsce, gdzie czujesz się najlepiej, gdzie z przyjemnością spędzasz czas?

Terence Martin:Na dywanie… Jest to bardzo kanadyjski sposób spędzania czasu – położyć i odpocząć… Szczególnie lubię to robić w naszym drugim domu nad jeziorkiem, oddalonym 3 godziny drogi od pierwszego.

A tutaj, w Kędzierzynie, jak sobie radzisz z wolnym czasem?Jestem szczęściarzem. W domu mam wielu dobrych przyjaciół, sąsiadów, którzy zawsze zapraszają mnie na obiad i opiekują się mną. Wiedzą doskonale, że na razie nie ma ze mną mojej rodziny, dlatego spędzam z nimi dużo czasu.

 

Jest coś w Twoim życiu, czego żałujesz?

Tak, że wcześniej nie przyjechałem do Polski. Wasz kraj jest niesamowity. Ludzie tutaj są bardzo mili, a siatkówka jest na wysokim poziomie. Wielką przyjemnością jest gra, dla tych wszystkich ludzi co przychodzą na mecze.

Które urodziny pamiętasz do dzisiaj?

Może moje 19, ale nie mogę ci powiedzieć dlaczego… (śmiech). Trzydzieste urodziny też były dla mnie szczególnym wydarzeniem, bo zdałem sobie sprawę, że młodszy już nie będę. Jak się przekroczy tę granicę to człowiek powinien być bardziej odpowiedzialny, dorosły, ale ja wciąż taki nie jestem… (śmiech)

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Chciałbym sprawiać, żeby ludzie byli szczęśliwi i uśmiechali się zawsze, jak tylko się pojawię. Chciałbym też spędzać jak najwięcej czasu z rodziną, chciałbym, aby zawsze mnie otaczali. Marzę też o długiej i zdrowej karierze.

*Cała rozmowa z zawodnikiem na mostostal-azoty.pl
*Rozmawiała Dominika Kwiek (mostostal-azoty.pl)

źródło: mostostal-azoty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved