Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Szeszko: O porażce zdecydowały końcówki

Joanna Szeszko: O porażce zdecydowały końcówki

fot. archiwum

Na inaugurację siatkarskiego sezonu w Białymstoku kibice miejscowego AZS-u nie doczekali się zwycięstwa swoich ulubienic. Na pewno jednak mogą być dumni z postawy swojego zespołu, który dzielnie stawił czoła faworyzowanym siatkarkom z Dąbrowy Górniczej.

W pierwszym i trzecim secie AZS Białystok był bardzo blisko pokonania drużyny MKS-u Dąbrowa Górnicza.  Zdaniem Joanny Szeszko o ostatecznym braku zwycięstwa zaważyły ostatnie piłki poszczególnych partii: – Mecz niestety przegrany, bardzo się starałyśmy, a o porażce zadecydowały końcówki. Szczególnie w pierwszym i trzecim secie, gdzie prowadziłyśmy kilkoma punktami i mogłyśmy doprowadzić to do końca. Niestety nie potrafimy jeszcze unieść ciężaru, jaki spoczywa na nas. Mam nadzieję, że ta zła passa w końcu minie i podniesiemy się na duchu, zaczniemy wygrywać – stwierdziła siatkarka z Białegostoku.

Na mecz z Dąbrową do Podlasianek wróciła podstawowa rozgrywająca zespołu, Magdalena Godos, która zmagała się z kontuzją ścięgna Achillesa.  – Pomału się zgrywamy. Magda nie jest jeszcze w pełni sił. Widać, że fizycznie nie jest tak dobra jak była w poprzednich sezonach, ale ciężko trenuje, chce dołączyć jak najszybciej do zespołu. Pragnie pomóc nam w grze. Bardzo duże brawa dla niej, bo nie musiała jeszcze podejmować tego ryzyka i grać, ale chciała pomóc drużynie. Wielkie podziękowania dla Magdy, gdyż robiła co mogła na parkiecie – stwierdziła kapitan AZS Białystok.

Przed rozpoczęciem sezonu 209/2010 w Białymstoku zmienił się trener. Nowym szkoleniowcem Akademiczek został Wiesław Czaja. Jak układa się współpraca nowego trenera z drużyną? – Na razie dobrze. Znaleźliśmy wspólny język. Będzie jeszcze lepiej się układać, gdy zaczniemy wygrywać – zakończyła Joanna Szeszko.Autor: Anna Jawor – SportoweFakty.pl

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved