Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Gładka wygrana Campera

III liga: Gładka wygrana Campera

ligi polskie - III liga

W trzeciej kolejce KS CAMPER podejmował Zawkrze Mława. Zespół z Wyszkowa po ciężkim ubiegłotygodniowym spotkaniu, w którym pokonał rezerwy Ósemki Siedlce 3:2, chciał przed własną publicznością pokazać przed swoją wysoką formę.

Pierwszy set rozpoczął się od wyrównanej walki, żaden z zespołów, nie uzyskał znaczącej przewagi. Goście z Mławy grali dobrze w bloku (dwukrotnie zablokowali środkowych Campera). Jednak od stanu 12:12, wyszkowianie zaczęli skutecznie grać w ataku, w której brylował Paweł Pędzich. Ten zawodnik dołożył skuteczną zagrywkę i gospodarze wyszli na prowadzenie. Przy stanie 16:13 trener mławian poprosił o czas, chciał wybić z rytmu dobrze serwującego Pędzicha. Atakujący wyszkowskiego zespołu nic sobie z tego nie zrobił i po przerwie posłał 2 asy serwisowe. Widząc to, szkoleniowiec z Mławy poprosił o kolejny czas. Usiłował zmotywować swoich podopiecznych do walki w tym secie, jednak byli bezsilni wobec bloku i zagrywki Campera. Wyszkowianie wygrali tą partię do 16.

Drugi set zaczął się od mocnego uderzenia gospodarzy, Marcin Jackowicz dobrze kierował grą wyszkowskiego zespołu. Nie do zatrzymania był Paweł Pędzich. Camper osiągnął znaczącą przewagę. Gdy na tablicy widniał wynik 20:14 dla gospodarzy, trener wyszkowian dokonał zmiany na pozycji środkowego w miejsce Daniela Mierzejewskiego wszedł Daniel Pędzich. Wyszkowianie całkowicie kontrolowali przebieg gry. W końcówce seta na parkiecie pojawił się Tomasz Keller, który zmienił Tomasza Skalskiego. Tę partię asem serwisowym zakończył Paweł Pędzich, który rozgrywał tego dnia świetne zawody. Camper wygrał tego seta do 17.

na początku trzeciej odsłony spotkania w szeregi gospodarzy wkradło się rozprężenie, skutkiem czego były 3 asy serwisowe mławian. W tym momencie trener Miłoszewski poprosił o czas. Przerwa przyniosła pożądany efekt, zespół skoncentrował się na grze i "dogonił" rywala. Kolejnego asa serwisowego w meczu posłał Paweł Pędzich i zrobiło się 8:6 dla wyszkowian. Później podopieczni trenera Miłoszewskiego zbudowali bezpieczną przewagę, świetnie przyjmował Grzelecki. Ponownie na parkiecie pojawił się Keller, zmienił Skalskiego. Wyszkowscy siatkarze "dowieźli" prowadzenie do końca i wygrali trzecią partię do 16.

Wyszkowianie pewnie wygrali cały mecz 3:0. Camper jak na razie nie znalazł pogromcy w mazowieckiej trzeciej lidze. W czwartej kolejce zmierzy się w Warszawie z zespołem Metra.

KS CAMPER-ZAWKRZE MŁAWA 3:0
(25:18, 25:17, 25:16)

Camper: P. Pędzich, T. Skalski, M. Jackowicz, A. Piasta, D. Mierzejewski, B. Grzelecki, J. Obrębski (libero) oraz D. Pędzich i T. Keller