Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > GTPS nastawiony bojowo

GTPS nastawiony bojowo

fot. archiwum

Orła Międzyrzecz z najwyższej pozycji już zrzucili. Czy Rajbud GTPS podobnie potraktuje Jokera Piła? Mecz w Gorzowie w sobotę o godz. 17. Pilanie jeszcze w tym sezonie nie przegrali. Małą niespodzianką była ich wygrana w mękach 3:2 z Avią Świdnik w domu.

Joker, tak jak Orzeł, był latem bohaterem afery wokół zaległości do Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Oba kluby zostały wyrzucone z pierwszej ligi, w końcu jednak przywrócono je do rozgrywek. I bardzo dobrze, bo to jedne z najmocniejszych kadrowo drużyn na zapleczu ekstraklasy. – Od początku trafiamy na najbardziej wymagających rywali i radzimy sobie zupełnie nieźle – opowiadał trener Rajbudu GTPS Sławomir Gerymski.Mieliśmy w głowach jakąś blokadę, wygrywaliśmy 2:0 i nie potrafiliśmy szybko skończyć meczu. To się jednak w Międzyrzeczu zmieniło. Zwyciężyliśmy 3:1. Dlatego przed starciem z bardzo silnym Jokerem też jesteśmy bojowo i optymistycznie nastawieni.

Pilanie jeszcze w tym sezonie nie przegrali. Małą niespodzianką była ich wygrana w mękach 3:2 z Avią Świdnik w domu. To jest zespół pełen bardzo doświadczonych zawodników. Dobrze nam znany, bo w okresie przygotowawczym graliśmy z Jokerem kilka razy. – Mam nadzieję, że to jest jedno z tych spotkań, w których zasygnalizujemy nasze aspiracje do czołowych miejsc – stwierdził nowy prezes GTPS Grzegorz Drwięga, który zaprasza kibiców do hali LO przy ul. Puszkina. – Nie ma lepszej promocji, licznej widowni i szans na nowych sponsorów niż ambitna gra i walka do końca. Wierzę, że taki zespół konsekwentnie będzie budowany w Gorzowie.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved