Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Złoty sponsor pierwszoligowej drużyny

Złoty sponsor pierwszoligowej drużyny

fot. archiwum

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w trzecim, kolejnym sezonie wspiera rozwój siatkówki mężczyzn i w tym roku uzyskało tytuł Złotego Sponsora pierwszoligowej drużyny Trefl Gdańsk. Umowa została podpisana na sezon 2009/2010.

Siatkówka to niezwykle dynamicznie rozwijająca się dziedzina sportu. Taka jest również nasza firma – wyjaśnia zaangażowanie w sponsoring Adam Stanyer, Członek Zarządu GPEC. -Od lat kibicujemy Treflowi Gdańsk i chcemy mieć udział w jego sukcesach – dodaje.

Trefl Gdańsk rozpoczął nowy sezon w znacznie odświeżonym składzie. –Dzięki pomocy sponsorów będziemy mogli skupić się na rozwoju naszego zespołu i grze na jak najwyższym poziomie- mówi Jerzy Strumiłło, trener Trefla. Zamierzamy zrobić wszystko w walce o awans do ekstraklasy- dodaje Waldemar Świrydowicz, grający w zespole na pozycji środkowego.

W ramach umowy sponsoringowej logo GPEC zostanie zamieszczone m.in.: na rękawach koszulek drużyny Trefl Gdańsk, oficjalnych wydawnictwach, pamiątkach klubowych oraz stronie internetowej klubu. Firma GPEC  lider w branży ciepłowniczej na Pomorzu – poza siatkówką wspierała również piłkę nożną. Sponsorowała drużynę Lechia Gdańsk w sezonie piłkarskim 2005/2006.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved