Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Mroczkowska: Po prostu grałyśmy

Katarzyna Mroczkowska: Po prostu grałyśmy

fot. archiwum

Impel Gwardia Wrocław wywiozła z Dąbrowy Górniczej dwa punkty, a trener Rafał Błaszczyk podkreślał, że zespół do zwycięstwa poprowadziła Katarzyna Mroczkowska. Sama zawodniczka powiedziała, że kluczem do wygranej był entuzjazm.

Robert Sarna: Zwycięstwo w Dąbrowie Górniczej było Waszym pierwszym odniesionym w tej hali.

Katarzyna Mroczkowska (Gwardia Wrocław): – Dotychczas wszystkie mecze w Dąbrowie Górniczej przegrałyśmy. Bardzo cieszy nas dobre rozpoczęcie sezonu. Nie spodziewałyśmy się zwycięstwa. Wiadomo, że MKS był faworytem tego meczu, ale dałyśmy radę i bardzo się z tego cieszymy.

W czwartym secie, pomimo, że gospodynie doprowadziły do remisu, końcówkę rozstrzygnęłyście na swoją korzyść i był to decydujący moment tego spotkania. Zgodzisz się z tym?Dzięki temu, że „pociągnęłyśmy" trochę zagrywką, grało nam się zdecydowanie lepiej i łatwiej. Poza tym możemy wówczas myśleć o wygrywaniu akcji i setów.

W piątym secie wasza dominacja ani przez chwilę nie podlegała dyskusji.

Cieszy nas taka postawa. Wiadomo bowiem, ze tie-break to set „losowy", a Dąbrowa to bardzo doświadczony zespół. My przeciwstawiłyśmy się entuzjazmem i młodością. Jesteśmy z tego bardzo zadowolone.

Nowa rozgrywająca, Joanna Wołosz, rozegrała bardzo dobre zawody…

Joanna rozegrała bardzo dobry mecz i ma spore możliwości. Nie tylko na rozegraniu i na wystawie, co pokazała w ostatnim secie spotkania.

Nie macie zbyt szerokiej ławki rezerwowych. To chyba nie napawa optymizmem?

Zgadza się. Nie miałyśmy nikogo do zmiany na skrzydle, ale mimo to potrafiłyśmy się dobrze pokazać. Nie myślałyśmy o tym, że jest nas tak mało. Po prostu grałyśmy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved