Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Na Podlasiu liderem nadal Żubr Białowieża

III liga: Na Podlasiu liderem nadal Żubr Białowieża

ligi polskie - III liga

Dopiero w piątym secie rozstrzygnęło się spotkanie w Mońkach między miejscowym Gim Net-em, a białostocką drużyną WSFiZ UwB - Był to bardzo fajny i wyrównany mecz - twierdzi Zbigniew Stypułkowski, trener Gim Net.

Pierwszego i trzeciego seta wygraliśmy na przewagi, a w piątej partii było 13:13. Niestety starsi i bardziej doświadczeni rywale lepiej zachowali się w tych decydujących momentach i wygrali, ale jestem zadowolony z postawy mego zespołu – dodaje.

Biebrza Lipsk wygrała z kolei 3:1 trudny mecz na wyjeździe z Oczkiem Białystok i obok Żubra Białowieża pozostaje niepokonanym zespołem w rozgrywkach.

Oczko urwało nam seta, a tego nie planowaliśmy – mówi Rafał Suszyński, trener Biebrzy. – Zagraliśmy słabo w ataku i rywale dużo piłek podbijali. Mimo wygranej nie jestem w dalszym ciągu zadowolony z naszej gry. Wciąż brakuje nam zgrania i nie wygląda to tak, jak powinno być, a w następnej kolejce mamy bardzo ważny mecz u siebie z Żubrem Białowieża.

W pozostałych dwóch spotkaniach z tej kolejki łatwe wygrane odniosły zespoły z Sokółki i Grajewa. Następną kolejkę siatkarze rozegrają za dwa tygodnie.