Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rafał Buszek: Nasza gra wygląda już lepiej

Rafał Buszek: Nasza gra wygląda już lepiej

fot. archiwum

W piątkowym meczu z AZS Częstochowa, Politechnika Warszawska miała szansę odnieść zwycięstwo za trzy punkty, ale przegrała 2:3. Przyjmujący warszawian, Rafał Buszek, cieszy się jednak ze zdobytego punktu i z tego, że gra zespołu wygląda już  lepiej.

Co się stało po drugim secie? Zanosiło się na wygraną 3:0, a tym czasem wasza gra się w trzeciej partii po prostu posypała.

Rafał Buszek:My też myśleliśmy, że będzie lekko po tych dwóch stosunkowo łatwych setach. Niestety, pozwoliliśmy przeciwnikowi się rozegrać. Wynik taki jest, jak się nie dobija rywala i pozwala mu się grać. Kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 3:2, szkoda.

Szkoda, ale na pewno ten pierwszy punkt w sezonie mimo wszystko was cieszy, bo to pozwala uciec z samego dołu tabeli.Na pewno cieszymy się, że udało się zagrać dobrze i zdobyć jeden punkt, bo wiadomo, gdybyśmy przegrali ten mecz nie zdobywając żadnego punktu, to już by było bardzo ciężko. Cieszymy się, że nasza gra wygląda już troszeczkę lepiej i mam nadzieję, że w meczu z Olsztynem już będzie wyglądać, tak jak powinna i że zdobędziemy trzy punkty.

Czy to, że wasz obecny trener, Radosław Panas, prowadził przez parę sezonów drużynę z Częstochowy, było pomocne przed tym meczem?

Na pewno było pomocne, bo trener zna dobrze prawie wszystkich zawodników i na pewno dużo nam o nich powiedział, ale niestety pozwoliliśmy grać Częstochowie i ona to wykorzystała.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved