Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Rafał Prus: Bielszczanki zweryfikowały nasze umiejętności

Rafał Prus: Bielszczanki zweryfikowały nasze umiejętności

fot. archiwum

W pierwszym meczu sezonu siatkarki BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała nie miały problemu z pokonaniem Stali Mielec. Czy jednak ten sezon będzie cały taki łatwy jak ten pierwszy mecz. Raczej nie, bo obu ekipom przyświecają różne cele.

Dorota Ściurka (kapitan Stali Mielec): – Bielszczanki bardzo dobrze zagrały zagrywką a my miałyśmy ogromny problem w przyjęciu i wydaje mi się, że to w głównej mierze zadecydowało o naszej porażce.

Jolanta Studzienna (kapitan Aluprofu Bielsko-Biała): – Bardzo cieszy wygrana 3:0 i dobre rozpoczęcie sezonu.

Rafał Prus (trener Stali Mielec): – Gratuluję rywalom zwycięstwa i szkoda, że dziś nie mamy 14 października, bo złożyłbym jeszcze życzenia z okazji Dnia Nauczyciela. Ekipa z Bielska bardzo szybko zweryfikowała nasze umiejętności. Pokazali nam jaka różnica jest między sparingami, w których spisywaliśmy się bardzo dobrze, a meczami o punkty. Dla nas taki mecz jest szansą by wyciągnąć wnioski przed kolejnymi spotkaniami i myślę, że w środę przeciwko Pile zagramy już dużo lepiej. Bielsku życzę takich wyników jak z nami do końca sezonu.Igor Prielożny (trener Aluprofu Bielsko-Biała): – Każdy z nas czeka z niepewnością na mecz otwarcia. Nie mogliśmy dziś skorzystać z wszystkich zawodniczek. Myślę, że siatkarki zaprezentowały się dziś w dobrym świetle. Jest bardzo ważne, by cały czas kontrolować wydarzenia na parkiecie tak, by rywal ani przez moment nie miał nadziei na wywalczenie dobrego wyniku i nam się to dziś udało.

* notował Marek Knopik (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved