Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Masny i Mierzejewski o meczu z Jadarem

Masny i Mierzejewski o meczu z Jadarem

fot. archiwum

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Jadar Radom w trzech szybkich setach. - Zagraliśmy 100% na zagrywce i to był klucz do sukcesu - mówił po spotkaniu w Kędzierzynie rozgrywający miejscowej drużyny, Michał Masny.

Zagraliście dzisiaj świetny mecz. Myślisz, że to Wy graliście tak dobrze czy Radom nie miał dzisiaj swojego najlepszego dnia?

Michał Masny: My do każdego meczu nastawiamy się tak samo. Chcemy wygrać. Nie jest ważne dla nas kto jest naszym przeciwnikiem. Naszym zadaniem jest zagrać na maksimum naszych możliwości, tak jak dzisiaj. Wtedy nasza gra przekłada się na wynik.

Uważasz, że dzięki zagrywce wygraliście mecz z Jadarem?Michał Masny: Moim zdaniem zagrywka dzisiaj wychodziła nam na 100 % dlatego tak łatwo wygraliśmy to spotkanie. Zresztą dzisiaj wszystkie elementy wychodziły nam super atak, przyjęcie, zagrywka , obrona. Myślę, że Radom dzisiaj nie miał szans.

Jak nastroje przed następnym spotkaniem?

Michał Masny: Takie same jak przed meczem z Jadarem. Myślę, że wszystko będzie dobrze. Na treningach robimy to co do nas należy. Na razie bawimy się siatkówką dlatego wszystko będzie dobrze.

 


 

Jak podsumujesz dzisiejszy mecz ?

Marcin Mierzejewski: Na początku powiem, że spodziewaliśmy się większego oporu ze strony Radomia. Myślę, że brak oporu ze strony przeciwnika był spowodowany tym że my zagraliśmy całkiem nieźle. Oby tak dalej. W meczu była fajna walka, agresja. Uznanie należy się również chłopakom na zagrywce ponieważ wykonali niesamowitą robotę, utrudniali życie przyjmującym z Radomia jak tylko mogli. Oby tak dalej, żebyśmy zawsze tak grali, z taką chęcią wygrania i takim samym zaangażowaniem.

To jest Wasz trzeci mecz i gracie coraz lepiej. W następnych meczach będzie jeszcze lepiej?

Marcin Mierzejewski: Nie wiem czy będziemy grać lepiej, czy będziemy wygrywać. Na pewno będziemy walczyć i dawać z siebie wszystko, tak jak zrobiliśmy to dzisiaj.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved