Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Marta Haładyn: Stać nas na medal

Marta Haładyn: Stać nas na medal

fot. archiwum

Celem dla MKS-u jest zakwalifikowanie się do najlepszej czwórki ligi. By zagrać w półfinałach, drużyna z Zagłębia Dąbrowskiego wzmocniła się. Nową rozgrywającą w drużynie jest Marta Haładyn, która  o rozpoczynającym się sezonie rozmawiała z serwisem SportoweFakty.pl.

W świecie siatkarskim krąży opinia, że zostałaś sprowadzona do Dąbrowy jako zmienniczka Magdaleny Śliwy. Zgadasz się z tym?

Marta Haładyn: Decyzja należy do trenera. Jeśli dostanę szansę, by pomóc drużynie, to będę starała się dać z siebie jak najwięcej. Podpisałam trzyletni kontrakt i mam nadzieję, że wraz z upływem czasu, mój wkład w grę zespołu będzie coraz większy. To jest chyba dla mnie dobry układ.

W końcu rozpoczynałaś już spotkania w wyjściowej szóstce…Podczas sparingów trener sprawdzał różne ustawienia. Co do gry w lidze, to powinny być mecze, w których będę miała szansę zaprezentować w pełni swoje umiejętności. Myślę, że na razie obowiązujący układ jest dla mnie bardzo dobry. Mam się od kogo uczyć, w końcu Magda jest zawodniczką wysokiej klasy.

Zdążyłyście zgrać się z Katarzyną Gajgał?

Kasia jest doświadczoną i niesamowicie komunikatywną zawodniczką. Wiadomo, że tego czasu na zgranie nie dostałyśmy za wiele, ale powinno być w porządku.

Nikt w klubie nie ukrywa, że celem na ten sezon jest awans do czołowej czwórki ligi. Uda wam się?

Jest to cel jak najbardziej realny. Zespół jest wyrównany, do tego mamy bardzo dobre warunki nie tylko ze strony sponsorów, również hala i kibice są wspaniali. Jeśli będziemy miały troszeczkę szczęścia oraz włożymy dużo serca w naszą pracę, to myślę, że cel będzie osiągalny.

Rozmawiała: Olga Krzysztofik

Więcej w serwisie SportoweFakty.pl

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved