Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Dobrowolski kontuzjowany

Maciej Dobrowolski kontuzjowany

fot. archiwum

Jak nie teraz, to kiedy? Tak mówi się w PlusLidze o możliwości pokonania PGE Skry Bełchatów. Bo najlepsza polska drużyna wciąż jest prześladowana przez kontuzje. Do grona pechowców ostatnio dołączył Maciej Dobrowolski

Rola mistrza Polski jest taka, że co kilka dni musi rozgrywać mecz na szczycie. Poza tym ma wiele więcej do stracenia od rywali, którzy co najwyżej mogą przegrać. Ale jeśli faworyt straci seta lub dwa, to już jest sensacja. W takiej sytuacji jest w PGE Skrze Bełchatów, którą na dodatek prześladuje ogromny pech. Bo nie dość, że większość zawodników jest zmęczona po Lidze Światowej czy mistrzostwach Europy, to jeszcze prześladują ich kontuzje. Kiedy blisko powrotu do gry są Mariusz Wlazły i Jakub Novotny, z kadry wypadł kolejny siatkarz. – W czwartek na treningu nogę skręcił Maciek Dobrowolski – mówi Jacek Nawrocki . – W czasie zajęć przypadkowo skoczył na nogę kolegi. Opuchlizna jest niewielka, ale przez kilka dni musi pauzować.

W kadrze PGE Skry jest jeszcze jeden rozgrywający Miguel Angel Falasca. Co się jednak stanie, jeśli jemu coś się (odpukać) przydarzy? Ewentualnym zmiennikiem będzie… drugi trener Maciej Bartodziejski. To prawdziwy człowiek orkiestra w zespole, bowiem może występować również jako przyjmujący. Zresztą w tej roli był w składzie podczas poprzedniego spotkania z Asseco Resovią. – Wiedziałem co robię, biorąc go na asystenta – śmieje się Nawrocki.

* Autorem tekstu jest Jarosław Bińczyk (Gazeta Wyborcza)
* więcej w Gazecie Wyborczej Łódźźródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved