Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Bogdan Serwiński: Nie lekceważymy żadnego zespołu

Bogdan Serwiński: Nie lekceważymy żadnego zespołu

fot. archiwum

W niedzielę siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna zaczną pisać zupełnie nowy rozdział w historii siatkówki. Tradycją już jest, że mistrzynie grają pierwszy mecz na otwarcie ligi z beniaminkiem. Nie inaczej będzie i teraz.

Zespół z Muszyny w pierwszym meczu sprawdzi formę Organiki Łódź.

Trener Serwiński studzi jednak emocje i zarazem opinie, że w i tak mocnej Muszynie powstał teraz dream team PlusLigi Kobiet. – Nie lekceważymy żadnego zespołu – zapewnia trener drużyny z uzdrowiska. – Nie tylko Aluprof będzie groźny. Bardzo dobre zespoły powstały w Pile, czy Dąbrowie Górniczej.

Chcemy bić się w tym sezonie o najwyższe cele. Poprzeczki nie wypada zawieszać nisko mając taki skład i takich dobrodziejów. Naszym marzeniem jest zawojowanie Europy – dodaje serwiński.Również najbliższy rywal obrończyń tytułu – beniaminkiem jest tylko z nazwy. – Przed sezonem dokonali kilku poważnych wzmocnień – ocenia trener. – Zawodniczki, które przyszły do Łodzi w ubiegłym sezonie, grały pierwsze skrzypce w swoich drużynach.

Jako rodowity łodzianin, a przy tym długoletni działacz łódzkich klubów, Anilany i Resursy, z ogromną radością przyjąłem awans siatkarek Organiki Budowlani – mówi sekretarz generalny PZPS Bogusław Adamski.Ten wysiłek zasługuje na ogromne uznanie. Łódzkim działaczom udało się skompletować całkiem wartościowy zespół, który może zgotować niejedną niespodziankę.

źródło: Express Ilustrowany, Gazeta Krakowska, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved