Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Stanisław Pieczonka: Liczyliśmy na trzy punkty

Stanisław Pieczonka: Liczyliśmy na trzy punkty

Stanisław Pieczonka

Bydgoszczanie mają za sobą już drugi tie-break w nowym sezonie PlusLigi, ale tym razem nie zakończył się on zwycięstwem. - Są jeszcze duże rezerwy w naszej grze - stwierdził na konferencji prasowej kapitan bydgoszczan Stanisław Pieczonka.

Dawid Murek: Cieszymy się z dzisiejszego spotkania, bo zdawaliśmy sobie sprawę przyjeżdżając do Bydgoszczy, ze to nie będzie łatwe spotkanie. I tak też było, tym bardziej się cieszymy, że wywozimy stąd cenne punkty. Wszyscy na pewno zdają sobie sprawę, że Bydgoszcz w tym roku się wzmocniła i na pewno mierzą wysoko. My z kolei staramy się grać z meczu na mecz coraz lepiej, mamy młody zespół. Nasza gra dzisiaj nie wyglądała źle.

Stanisław Pieczonka: Gratuluje zespołowi przyjezdnemu dwóch punktów. My się cieszymy chociaż z tego jednego, pomimo tego, że liczyliśmy na 3 punkty. Graliśmy dzisiaj tak jak mogliśmy, zapewnia m, że są jeszcze duże rezerwy w naszej grze, które trzeba wytrenować.

Grzegorz Wagner: Pomimo tego, że bydgoska drużyna przegrała z poziomu widowiska w poszczególnych setach kibice mają powodu do zadowolenia. Bardzo długi mecz, bardzo wyczerpujący. W 3 secie zespół Delecty postawił na zagrywkę i to spowodowało odrzucenie nas od siatki. Ja się cieszę z 2 punktów, wywieść je z Bydgoszczy to nie jest byle co, a te punkty na pewno się nam przydadzą.

Waldemar Wspaniały: Gratuluje trenerowi Wagnerowi. Widowisko było bardzo dobre, poza 5 setem, gdzie była zdecydowana przewaga gości. Doprowadziło to do tego, że przy wyniku 1:6 mój zespół się poddał. Mieliśmy problemy z flotem, chociaż spodziewaliśmy się tego po ostatnim spotkaniu AZS-u z Olsztynem. Mecz podobny jak w Kędzierzynie, tylko z tym, ze przegrany.