Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga mężczyzn: Porażka Pronaru Parkietu z Orłem

I liga mężczyzn: Porażka Pronaru Parkietu z Orłem

fot. archiwum

Zawodnicy Pronaru Parkietu Hajnówka nadal są bez punktów w I lidze mężczyzn. Podopieczni trenera Pawła Blomberga w pierwszym meczu tego sezonu przed własną publicznością przegrali z zespołem Orła Międzyrzecz 1:3.

W ekipie sobotniego rywala Podlasian grał Rafał Matusiak. Przyjmujący, który został przez hajnowskich działaczy usunięty z drużyny, bo ich zdaniem, za dużo zarabiał, został przez kibiców przywitany brawami.

Pronar miał szansę rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść, ale w bardzo słabej dyspozycji był rozgrywający Bartosz Zrajkowski. W związku z chorobą Artura Żylińskiego i wąską kadrą zmiennik Zrajkowskiego – Leonard Tietianiec musiał występować na przyjęciu. Wygląda jednak na to, że wszystko w Hajnówce powoli zaczyna się układać. Do drużyny dołączyli dwaj nowi zawodnicy – Patryk Skup oraz Dorian Poinc. Szczególnie ten drugi pokazał się z dobrej strony.

Pronar Parkiet Hajnówka – Orzeł Międzyrzecz 1:3
(25:22, 25:27, 20:25, 26:28)Pronar Parkiet: Zrajkowski, Staniewski, Sacharewicz, Wójcik, Tietianiec, Guindo, Saczko (libero) oraz Poinc, Skup i Ignaciuk

Zobacz także:

Wyniki i tabela I ligi mężczyzn

źródło: Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved