Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przemysław Michalczyk: Pokazaliśmy walkę

Przemysław Michalczyk: Pokazaliśmy walkę

x - [stare] BBTS Bielsko-Biała

Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli siatkarze BBTS-u Bielsko Biała po sobotniej wygranej z Treflem Gdańsk. Po raz kolejny jednak nie zgarnęli pełnej puli. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla podopiecznych trenera Przemysława Michalczyka.

Trener bielszczan był jednak zadowolony z postawy całego zespołu. Szczególnie chwalił doświadczonego Marcina Owczarskiego oraz niesamowitego w tym meczu Bartłomieja Jajszczaka. Przemysław Michalczyk nie może narzekać na brak emocji po pierwszych dwóch kolejkach I ligi siatkówki mężczyzn. Po pięciosetowym spotkaniu w Spale, teraz również jego zawodnicy sprawili mu prawdziwy siatkarski horror, zakończony jednak sukcesem. – Ja myślę, że się nie udało… Myśmy się nastawili, że w tym sezonie wszystko wygramy 3:2 do końca i szkoleniowo przeżyjemy ten sezon jak najlepiej (śmiech). Śmieje się oczywiście – powiedział dla portalu SportoweFakty.pl trener Michalczyk.

BBTS Siatkarz Bielsko-Biała przegrywał już 1:2 z Treflem Gdańsk, jednak zdołał doprowadzić do tie-breaku. – Ja myślę, że pokazaliśmy walkę, ale też umiejętności. To wszystko dobrze wyglądało. Pierwszy set uciekł nam przez zagrywkę. Wilk tu robił nam trochę spustoszenia. Ale jak potem odpuścili tą zagrywkę, nie była już tak mocna – analizował spotkanie debiutant na ławce trenerskiej.

Drużynę BBTS-u czeka teraz pauza w rozgrywkach I ligi. Trener siatkarzy z Bielska nie był jednak zadowolony z tej perspektywy. – Powiem szczerze, że nie jestem zadowolony z tej przerwy. Jakby wszyscy mieli przerwę to bym był bardziej zadowolony. To jest dla mnie niespotykane, dla zawodnika trochę ciężkie, bo mamy rytm. Złapaliśmy rytm takiego grania i trenowania. Ten rytm wygląda dobrze i to się przekłada na to, że ci chłopcy dobrze wyglądają – powiedział dla SportowychFaktów.pl opiekun bielszczan.