Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Młodzieżowy turniej w Poznaniu

Młodzieżowy turniej w Poznaniu

fot. archiwum

Młodziczki FKS Poznań wygrały ostatni turniej pierwszego etapu rozgrywek organizowany przez zespół Hetman Sobieski Poznań. Niespodzianką była wygrana FKS z ZSMS Poznań 2:1. Podopieczne trenera Marka Blaszki rozgrywki zakończyły na drugiej pozycji.

W pierwszym spotkaniu turnieju zawodniczki FKS Poznań pewnie pokonały Hetmana Sobieski Poznań 2:0. Emocje pojawiły się dopiero w drugim i trzecim spotkaniu turnieju.

W drugim meczu doszło do spotkania ZSMS Poznań z FKS Poznań. W dwóch poprzednich turniejach lepsze okazały się podopieczne trenerów Pauliny Sus i Marka Tuszyńskiego, które są aktualnymi mistrzyniami Wielkopolski. W trzecim turnieju zasłużenie zwyciężyły podopieczne trenera Marka Blaszki, które rozegrały jak dotąd najlepszy turniej. W pierwszy secie zawodniczki FKS Poznań zdominowały grę i pewnie wygrały do 12. Drugi seta wyglądał zgoła odmiennie i lepsze okazały się zawodniczki ZSMS. O zwycięstwie w spotkaniu zadecydował tie-break wygrany przez FKS 15:12.

W trzecim meczu zespół Hetmana Sobieski Poznań, który jak dotąd nie wygrał żadnego spotkania wysoko postawił poprzeczkę zawodniczkom ZSMS Poznań. Wygrana do 17 i 23 nie przyszła jednak im łatwo.Wyniki:
FKS Poznań – Hetman Sobieski 2:0
(25:15, 25:10)

FKS Poznań – ZSMS Poznań 2:1
(25:12, 13:25, 15:12)

ZSMS Poznań – Hetman Sobieski 2:0
(25:17, 25:23)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved