Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: AZS BTPS Białystok na razie stać tylko na wygranie seta

II liga: AZS BTPS Białystok na razie stać tylko na wygranie seta

AZS Akademicki Związek Sportowy

AZS BTPS Białystok przegrał z ŁKS UKS Łódź 1:3. Na uwagę zasługuje to, że zespół trenera Sebastiana Grzegorka wygrał pierwszego seta w tym sezonie. - Dziewczyny cieszyły się, jakby zdobyły mistrzostwo świata - śmieje się opiekun najmłodszej ekipy w lidze.

Drużyna, której średnia wieku niewiele przekracza 15 lat walczyła bardzo ambitnie ze starszymi rywalkami. Białostoczanki nie zraziły nawet dwa pierwsze gładko przegrane sety.

Moje zawodniczki grały w tym fragmencie, jakby miały zaćmę na oczach. Przyjęcie było fatalne – komentuje Grzegorek.

Trzecia partia pokazała jednak, że w drużynie tkwi potencjał. Dobra obrona, plus poprawione przyjęcie spowodowało, że rywalki były bezradne. – Szkoda, że nie udało się tego przełożyć na kolejnego seta – kończy szkoleniowiec BTPS.

AZS BTPS Białystok – ŁKS UKS 179 Łódź 1:3
(14:25, 8:25, 25:22, 13:25)