Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Siatkarski maraton Czarnych Radom

Siatkarski maraton Czarnych Radom

fot. archiwum

Dopiero co Czarni Radom podejmowali Armat Kozienice we własnej hali, a już szykują się do następnego meczu. Tym razem zagrają na wyjeździe, a ich rywalem będzie Legia Warszawa, w starciu 5. kolejki grupy III.

Poza Kubą Buckim, który odniósł kontuzję, wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do pojedynku w stolicy – informuje Jacek Skrok , trener RCS-u.

Wydaje się, że radomian czeka ciężki pojedynek. Legia zajmuje bowiem 6. miejsce w tabeli i traci do swoich najbliższych rywali 3 punkty. Na początku sezonu warszawianie radzą sobie zatem nie najgorzej. Warto zaznaczyć, że pokonali już jeden zespół z tego regionu, Armat Kozienice.

Szkoleniowiec Czarnych w najbliższym spotkaniu, jak i zapewne w wielu kolejnych, nie będzie mógł skorzystać z usług Jakuba Buckiego , który odniósł kontuzję na jednym z treningów… Jadaru. – Nie będzie to jednak aż tak istotne osłabienie, ponieważ Kuba rozegrał z nami dopiero jeden mecz – mówi spokojnie Jacek Skrok . – Wprawdzie w przypadku jego obecności miałbym większe pole manewru, bo wówczas wystawiłbym go po przekątnej z rozgrywającym, a Grześka Szumielewicza ustawiłbym na przyjęciu, jednak muszę w pierwszej kolejności myśleć o swoich zawodnikach i to im dawać szansę.Dlatego w starciu przeciwko Legii radomianie zagrają w takim samym zestawieniu, jak z Armatem. – Nie będę niczego zmieniał, desygnuję do gry tych samych graczy – zapewnia opiekun Czarnych.

Mecz Legia Warszawa – RCS Czarni Radom odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 17.00.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved