Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga kobiet: Mecz prawdy akademiczek z Radomia

II liga kobiet: Mecz prawdy akademiczek z Radomia

fot. archiwum

Pojedynek ze Spartą Warszawa będzie dla drugoligowych zawodniczek AZS-u Politechniki Radomskiej prawdziwym sprawdzianem możliwości. Stołeczne rywalki radomskich siatkarek są bowiem wiceliderem rozgrywek.

Podopieczne trenera Aleksandra Klimczyka z meczu na mecz grają coraz lepiej. Przede wszystkim popełniają wreszcie mniej błędów własnych oraz zadziwiają skutecznością w ataku.

Ostatnia wygrana była dla radomskiego zespołu trzecią z rzędu. Wyborną passę akademiczki postarają się podtrzymać w pojedynku ze stołeczną ekipą. Zadanie nie będzie jednak łatwe do wykonania. Zespół Sparty w czterech rozegranych spotkaniach zgromadził komplet punktów, tracąc przy tym zaledwie dwa sety.

Radomianki nie stoją na straconej pozycji, ale jeśli myślą o zdobyczy punktowej, muszą wspiąć się na wyżyny umiejętności. Wyniki AZS-u napawają optymizmem. Z pewnością morale drużyny jest spore, a to czasami pomaga w walce z teoretycznie silniejszym rywalem.Szczęśliwie z każdym kolejnym pojedynkiem widać, że nowe zawodniczki w zespole trenera Klimczyka praktycznie w pełni wkomponowały się do drużyny, czego efektem jest większe zrozumienie w grze całego zespołu.

Początek spotkania w hali Politechniki przy ulicy Chrobrego o godzinie 15.30.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved