Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Kurek: Rywale postawili wysoko poprzeczkę

Bartosz Kurek: Rywale postawili wysoko poprzeczkę

fot. archiwum

- Nastawialiśmy się na bardzo trudne spotkanie - powiedział Bartosz Kurek, MVP pojedynku Skry Bełchatów z Resovią Rzeszów. Skuteczne ataki mistrza Europy w zaciętej końcówce tie-breaku przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść bełchatowian.

Resovia postawiła bardzo wysoko poprzeczkę, kapitalne spotkanie jak tutaj wszyscy podkreślają.

Bartosz Kurek: Owszem cieszymy się ze zwycięstwa. Nikt nam nie powiedział, że będzie łatwo i nastawialiśmy się na bardzo trudne spotkanie. Poziom był bardzo wysoki, rywale postawili naprawdę wysoko poprzeczkę. Teraz widać, jakie zespoły będą walczyć o najwyższe trofeum w tym sezonie.

Wcześniej były Mistrzostwa Europy, jeszcze wcześniej Liga Światowa czy odczuwasz już zmęczenie? Jak to wszytko wytrzymujesz?Tak, już zdecydowanie zmęczenie się nakłada i nasz fizjoterapeuta ma sporo pracy po każdym treningu. Zwłaszcza, że każdy praktycznie na coś narzeka. Ja jeszcze nie mam bólów, ale to monotonne, ciągłe przebywanie w sali daje się we znaki.

Przygotowujecie się do turnieju Klubowych Mistrzostw Świata, który będzie turniejem "dziwnym", ponieważ będą obowiązywały w nim inne przepisy gry.

Mamy jeden dzień w tygodniu właśnie na trenowanie gry w tej "złotej regule". Muszę powiedzieć, że na razie nie wygląda to różowo i jeżeli tak inne zespoły będą grały, to naprawdę turniej będzie stał na bardzo niskim poziomie.

*Rozmawiał Tomasz Swędrowski (Polsat Sport)

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved