Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Zapowiedź II kolejki Managera Strefy Siatkówki

Zapowiedź II kolejki Managera Strefy Siatkówki

fot. archiwum

Znamy już ostateczne wyniki I kolejki Managera Strefy Siatkówki. Do gry przystąpiły 2092 drużyny. Najlepszą ze wszystkich okazała się drużyna Beton Bolesławiec prowadzona przez managera o nicku mosiadzo. A już dziś mija termin ustawiania składów na 2. kolejkę.

Jako nagrodę manager mosiadzo otrzyma od nas koszulkę naszego sponsora betsafe.com oraz aż 200 PLN na konto użytkownika w betsafe.com! Ze swoją wiedzą o siatkówce środki te będzie można łatwo powiększyć.

Zwycięska drużyna zdobyła w I kolejce aż 195 pkt. i wystąpiła w składzie: Łomacz, Ruciak, Akhrem, Gladyr, Pliński, Jarosz (kapitan), Zatorski i Travica.

Drugie miejsce premiowane wpłatą 100 PLN na konto w betsafe.com zdobył manager o nicku lawa8 ze swoją drużyną mysliwiMS, która okazała się słabsza od zwycięzcy zaledwie o 2,5 pkt. Również serdecznie gratulujemy!Najlepiej punktującymi zawodnikami I kolejki byli Sammelvuo (ZAKSA) który zdobył 34 pkt, Janeczek (AZS Częstochowa) 32 pkt, oraz Jarosz (ZAKSA) 29 pkt.

Podobnie jak przed tygodniem spotkaniem w Wieluniu rozpocznie się kolejna runda spotkań w Polskiej Lidze Siatkówki. Tym razem jednak przed gospodarzami trochę łatwiejsze zadanie, gdyż do Wielunia przyjeżdża AZS Olsztyn. O tym czy przyjmujący gości ponownie dadzą się „rozstrzelać" przeciwnikom zagrywką przekonamy się już w piątkowy wieczór.

W sobotnie popołudnie czeka nas wielki hit tej kolejki PLS, bo w Bełchatowie spotkają się mistrz Polski Skra Bełchatów z wicemistrzem Polski Resovią Rzeszów. Goście po raz kolejny spróbują przełamać fatalną passę w meczach z drużyną z Bełchatowa. Tym razem nadarza się bardzo dobra okazja ku temu, gdyż gospodarze wystąpią w osłabionym składzie bez Winiarskiego, Wlazłego i Novotnego. W drugim sobotnim spotkaniu Politechnika Warszawska podejmie u siebie ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Będzie to rewanż za I rundę ubiegłorocznego play off, a zarazem szansa gości na zanotowanie pierwszego zwycięstwa w tym sezonie, po niespodziewanej porażce w pierwszej kolejce z Delectą Bydgoszcz.

Właśnie drużyna z Bydgoszczy będzie gospodarzem niedzielnego meczu, w którym podejmie rewelacyjnego lidera po pierwszej kolejce rozgrywek AZS Częstochowa. W drużynie gospodarzy prawdopodobnie zabraknie Piotra Gruszki, który doznał niegroźnej kontuzji w meczu w Kędzierzynie. Brak tego gracza na przyjęciu z pewnością spróbują wykorzystać częstochowscy zawodnicy, którzy w pierwszym spotkaniu zaaplikowali rywalom aż 14 asów serwisowych!

Ostatnim spotkaniem tej rundy będzie mecz w Radomiu, gdzie Jadar podejmie Jastrzębski Węgiel. W drużynie gospodarzy wystąpi Robert Prygiel, który jeszcze w poprzednim sezonie bronił barw drużyny ze Śląska. Czy drużynie Jana Sucha uda się wygrać pierwszego seta w tym sezonie, a może nawet zdobyć pierwsze punkty? A może jednak nie pozwoli na to drużyna, której gwiazdą jest Paweł Abramow przekonamy się w poniedziałkowy wieczór.

Aby podpowiedzieć Wam trochę, jak skomponować swoją drużynę na następną kolejkę prezentujemy listę najczęściej i najrzadziej wybieranych do drużyn graczy.

Najczęściej wybierani:

1. Bartosz Kurek – przyjmujący – Skra Bełchatów – 987 razy.
2. Paweł Zatorski – libero – AZS Częstochowa – 955 razy.
3. Jakub Jarosz – atakujący – ZAKSA Kędzierzyn Koźle – 889 razy.
4. Jurij Gladyr – środkowy – ZAKSA Kędzierzyn Koźle – 887 razy.
5. Piotr Nowakowski – środkowy – AZS Częstochowa – 783 razy.

Najrzadziej wybierani:

1. Paweł Maciejewicz – przyjmujący – Neckermann Warszawa – 6 razy.
2. Miłosz Hebda – atakujący – Skra Bełchatów – 8 razy.
3. Marek Kardos – rozgrywający – AZS Częsochowa – 19 razy.
4. Pedro Azenha – atakujący – Jastrzębski Węgiel – 23 razy.
5. Tomasz Kowalczyk – środkowy – AZS Olsztyn – 28 razy.

Już wkrótce podobne statystyki będą dostępne stale na naszej stronie.

Przypominamy, że ostateczny termin zgłaszania zmian w drużynach upływa w piątek o godzinie 17.30! Tak więc zapraszamy Was serdecznie do dalszej zabawy z Managerem Strefy Siatkówki, gdzie czekają na Was fantastyczne nagrody ufundowane przez naszego sponsora betsafe.com! Wszystkie szczegółowe zapowiedzi spotkań znajdziecie na portalu www.siatka.org.

źródło: volleyclub.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved