Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Zdecydowane zwycięstwo radomskich akademiczek w Łodzi

II liga: Zdecydowane zwycięstwo radomskich akademiczek w Łodzi

fot. archiwum

Siatkarki Politechniki Radomskiej nie miały problemu z wywalczeniem kompletu punktów w Łodzi. Pokonały tamtejszy ŁKS bez straty seta, dominując zdecydowanie w całym meczu. Jedynie w końcówce drugiej partii gospodynie sprawiły problemy AZS-owi.

Byliśmy zespołem lepszym, nie ma co ukrywać. Mimo kłopotów, które dopadły łodzianki w ostatnim czasie, ostatecznie udało im się znaleźć sponsora i zagrały dzisiaj zmotywowane – powiedział po zakończeniu pojedynku drugi trener radomianek, Krzysztof Białczak.

Pierwszy set to bardzo dobra postawa przyjezdnych w polu serwisowym. Ponadto, popełniały one mało błędów i skutecznie kończyły ataki.

Druga partia również od początku przebiegała pod nasze dyktando, w końcówce było już 22:16, lecz później zdarzył nam się przestój. Nie wykorzystaliśmy przechodzącej piłki, zrobiło się tylko 23:22. Nerwowa końcówka padła na szczęście naszym łupem – zdaje relację drugi szkoleniowiec akademiczek. Trzecia odsłona to już "dokończenie dzieła" w wykonaniu podopiecznych Aleksandra Klimczyka, które nie dały szans łodziankom.Mimo kłopotów, jakie w ostatnim czasie dopadły ŁKS, przeciwniczki zagrały dzisiaj bardzo zmotywowane. Miały przecież nie grać w tej lidze z powodu braku pieniędzy i sponsora, ale okazało się, że znalazły środki finansowe. W starciu z nami zabrakło im umiejętności – powiedział Krzysztof Białczak.

ŁKS Łódź – AZS Politechnika Radomska 0:3
(17:25, 23:25, 16:25)

AZS: Karbowska, Pasieczna, Kucharska, Jaroszek, Walczak, Lachowska, Pluskota (libero) oraz Sykutowska, Nadziałek

Autorem tekstu jest Piotr K. Dobrowolski

Zobacz także:

Wyniki i tabela gr. 3 II ligi kobiet

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved