Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Kto będzie miał więcej farta?

I liga: Kto będzie miał więcej farta?

fot. archiwum

Pierwszy w tym sezonie rywal Rajbudu GTPS w meczu domowym fart ma już w nazwie. Beniaminek z Kielc dokłada do tego naprawdę silny skład, który już dał o sobie znać w pierwszej kolejce. Gorzowianie zmierzą się z Fartem Kielce w sobotę o godz. 17:00.

Kibice muszą pamiętać, że na razie siatkarzy można oglądać w hali LO przy ul. Puszkina, bo obiekt przy ul. Czereśniowej jest remontowany.

Rajbud GTPS na początek wygrał z Morzem w Szczecinie 3:2, Fart potrzebował tylko 73 min, aby rozbić u siebie Pronar Hajnówka 3:0. – Szczęście, że otworzyliśmy sezon wyjazdową wygraną, bo teraz zaczynamy serię z naprawdę trudnymi rywalami – opowiadał trener gorzowian Sławomir Gerymski.Według mnie Fart, Orzeł Międzyrzecz, czy Joker Piła będą nadawali ton tym rozgrywkom. Oczywiście wierzę w swoich chłopaków i liczę, że nawet najlepszy przeciwnik nie będzie miał z nami łatwej przeprawy. U siebie trzeba stworzyć fajne widowisko, aby później nie męczyć się przy pustych trybunach.

Kielczanie są jedną z najmłodszych drużyn w pierwszej lidze. Mecz z Pronarem był historyczny, bo jeszcze nigdy siatkarski zespół z tego regionu nie walczył tak wysoko. Czego chce Fart na początek? Spokojnego utrzymania, choć udało się zakontraktować dwunastkę naprawdę wyrównanych i dobrych zawodników. Szeroki skład to ma być wielki atut beniaminka.Wszyscy z uwagą będą się przyglądać poczynaniom Macieja Krzywieckiego – wychowanka gorzowskiej siatkówki. Zawodnik, który 27 października skończy 20 lat, był kapitanem reprezentacji Polski kadetów – wicemistrzów Europy. Jego talent zauważył nawet sam Raul Lozano, gdy jeszcze prowadził kadrę seniorów naszego kraju. Pewnie dlatego szybko wykupił go najlepszy polski klub – Skra Bełchatów. Stamtąd Maciej najpierw był wypożyczony do ekstraligowej Delecty Bydgoszcz, a teraz do Farta, aby przede wszystkim jak najwięcej grać. Największe jego siatkarskie marzenie to wystąpić w jednej drużynie z Sebastianem Świderskim, najlepiej w barwach Gorzowa.

Gorzowski klub informuje, że przed meczem z Fartem będzie można kupić karnety na sezon 2009/10 (minimum 12 spotkań) za 80 i 40 zł. Cały czas są one również do nabycia w firmie AV Kredyt przy ul. Kosynierów Gdyńskich 109, w godz. 9-17.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved