Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nysanie wracają na parkiet I ligi

Nysanie wracają na parkiet I ligi

fot. archiwum

Po zamieszaniu, jakie powstało w związku z reorganizacją I ligi, dopiero teraz został zatwierdzony ostateczny terminarz rozgrywek. AZS PWSZ Nysa teraz przyjmie Jokera Piła. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00.

Dodatkowo będzie to pojedynek z podtekstem, albowiem nysanie, którzy początkowo spadli z ligi, utrzymali się w niej dzięki wyrzuceniu najbliższego rywala. Jak się później okazało, w związku z powiększeniem stawki, również Joker dołączył do zestawienia. Zatem w porównaniu z poprzednim rokiem liczba drużyn występujących na zapleczu PlusLigi zwiększyła się o dwie.

Będzie ciężko i nikt tego nie ukrywa – mówi trener Roman Palacz.Stawka drużyn jest wyrównana i podobne cele jak my ma zapewne kilka ekip. Trzeba się maksymalnie sprężać, grać na sto procent umiejętności i z ogromnym zaangażowaniem.

Nyscy zawodnicy motywację będą mieli podwójną, gdyż rozgrywki rozpoczęli od porażki w Międzyrzeczu. – Poszło nam słabo, a rywal wygrał zasłużenie – ocenia środkowy Rafał Jarząbski.Niewiele nam wychodziło, za dużo był przestojów, błędów i złych akcji. Stać nas na dużo lepszą grę i chcemy to udowodnić.Odnotujmy, iż pierwsza runda dla AZS-u zakończy się tuż przed świętami meczem z Fartem Kielce (19 grudzień), a druga rozpocznie się 9 stycznia od rewanżu na własnym parkiecie z Orłem.

W związku z potwierdzeniem ligowego rozkładu jazdy można już zatem zakupić karnety na spotkania, które akademicy będą rozgrywać w swojej hali. Będą one do nabycia w siedzibie klubu przy ul. Głuchołaskiej w godz. od 8 do 15. Ich cena na wszystkie spotkania to: 150 zł (sektor A), 250 zł miejsca za spikerem – sektor B, oraz 300 zł – VIP (sektor B – przy parkiecie).

źródło: Nowa Trybuna Opolska, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved