Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Mieszko Gogol: Nie spodziewałem się, że będziemy liderem

Michał Mieszko Gogol: Nie spodziewałem się, że będziemy liderem

fot. archiwum

W poniedziałek AZS Częstochowa rozegrał doskonały mecz przeciwko AZS Olsztyn. - Mecz, jaki rozegramy w najbliższą niedzielę będzie zdecydowanie trudniejszy od pojedynku przeciwko Olsztynowi - zapowiada drugi trener, Michał Mieszko Gogol.

Mecz, jaki rozegramy w najbliższą niedzielę będzie zdecydowanie trudniejszy od pojedynku przeciwko Olsztynowi. Szczególnie, że w bydgoskiej hali nie czuliśmy się ostatnio zbyt dobrze, przynajmniej w spotkaniu z ubiegłego sezonu – mówi o nadchodzącym spotkaniu z Delectą Bydgoszcz drugi trener częstochowian, Michał Mieszko Gogol.

Połową sukcesu okazało się po raz kolejny rozpracowanie przeciwnika. Jednakże zupełnie inaczej to wygląda jeśli jest możliwość rozegrania spotkań kontrolnych przed sezonem niż w przypadku posiadania jedynie nagrań z takich sparingów. – Mieliśmy 4 nagrania ze spotkań, jakie Olsztyn rozgrywał w ostatnim czasie. Nie zaskoczyli nas niczym nowym, wiedzieliśmy o nich bardzo dużo, jeśli nie wszystko – zdradza Michał Gogol. I podkreśla, że to jedynie była część sukcesu. – Tak naprawdę trzeba było wyjść i zagrać to, co my możemy najlepszego zagrać. Najwięcej nadziei pokładaliśmy w zagrywce i to właśnie ona była kluczowym elementem do zwycięstwa, mieliśmy zdecydowaną przewagę nad przeciwnikiem – dodaje.

Rozmówca przyznał się również do zaskoczenia i nieprzygotowania związanego z takim wynikiem. – Nie spodziewałem się, że możemy być liderem po pierwszej kolejce. Oczywiście życzyłbym sobie i drużynie, żeby tak pozostało jak najdłużej. Będziemy bronili tej pozycji ile się da. Jednakże podchodzimy do tego z dużym dystansem i pokorą, zdajemy sobie sprawę z tego, że to dopiero pierwsza kolejka i jeszcze wszystko przed nami . 

*więcej w serwisie SportoweFakty.pl

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved