Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Malik trenerem, Chudik rozgrywającym, rywal pokonany

Malik trenerem, Chudik rozgrywającym, rywal pokonany

fot. archiwum

Reprezentacja Zjednoczonych Emiratów Arabskich sparowała w środę z ligowcem z Al Ain prowadzonym na co dzień przez Rastislava Chudika i Adama Malika. Przeciwko kadrowiczom drużynę prowadził Polak, natomiast Słowak wystąpił w roli rozgrywającego.

Zespół, który latem przejęli Rastislav Chudik i Adam Malik idzie w przygotowaniach przedsezonowych jak burza. Najpierw na Słowacji wygrał tradycyjny turniej towarzyski z cyklu Dolny Kubin Cup,  by następnie, u siebie zwyciężyć bardzo mocno obstawiony turniej policyjny. W środę, korzystając z przerwy w rozgrywkach ligowych, Al Ain rozegrał mecz towarzyski z reprezentacją narodową Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Co ciekawe lekcji siatkówki w dosłownym tego słowa znaczeniu, udzielił swoim siatkarzom sam Chudik. Popularny „Rastio" z trenera stał się rozgrywającym, przebywając na boisku w drugim i połowie czwartego seta. Warto zaznaczyć, że gdy grą Al Ain kierował Słowak, zespół pewnie wygrał różnicą blisko dziesięciu oczek. Drużynę przeciwko reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich prowadził Adam Malik.

Al Ain – Zjednoczone Emiraty Arabskie 3:1
(19:25 25:16 25:16 31:29)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved