Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: Derby dla Czarnych Radom

II liga mężczyzn: Derby dla Czarnych Radom

fot. archiwum

Nie było niespodzianki w meczu II ligi siatkarzy rozegranym w Radomiu. Zespół Czarnych pokonał Armat Kozienice 3:1. Siatkarze obu drużyn zaprezentowali zmienną formę. Obok wielu widowiskowych zagrań, było sporo niedokładności...

Po pierwszej, pewnie wygranej partii przez Czarnych wydawało się, że będzie to jednostronne widowisko. Tymczasem, drugi i trzeci set miał wyrównany przebieg. W drugim, po zagraniu Michała Korycińskiego skazani wydawałoby się na porażkę kozieniczanie objęli nawet prowadzenie 14:10. Dzięki serii zagrywek Michała Kality gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania 17:17. Końcówka ponownie należała do gości. W trzeciej partii role się odwróciły. Czarni wypracowali sobie w pewnym momencie już 7-punktową przewagę. Siatkarze z Kozienic odrobili straty, ale ostatnie piłki ponownie należały do podopiecznych Jacka Skroka . Czwarta odsłona miała już jednostronny przebieg, a niemal półtoragodzinne widowisko zakończyło zagranie Krzysztofa Stańca.

Czarni Radom – Armat Kozienice 3:1
(25:19, 23:25, 25:23, 25:17)

Składy zespołów:
Czarni: Kalita, B. Koryciński, Kleczaj, Szumielewicz, Słomka, Staniec, Biliński (libero) oraz Obremski, Ostrowski, Sąpór, Fryszkowski.
Armat: Wanat, Grzelczak, Otwinowski, Grygorczyk, M. Koryciński, K. Jeziorowski, Lechnio (libero) oraz Guz, Budzyński. 

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved