Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Kolejna porażka Volleya Rybnik

II liga: Kolejna porażka Volleya Rybnik

TS Volley Rybnik

Mimo dużych apetytów na dobry wynik rybniczanie zaliczyli kolejna porażkę. W Ozorkowie ekipa Wojciecha Kasperskiego zdołała ugrać z miejscową Bzurą tylko jednego seta i wraca bez zdobyczy punktowych.

W pierwszym secie siatkarze z Rybnika zagrali bardzo dobrze i pewnie wygrali 25:20. Niestety to była jedyna wygrana partia tej ekipy. Od drugiej odsłony na parkiecie dominowała drużyna Bzury Ozorków i chociaż w trzecim i czwartym secie rybniczanie stawili duży opór, to trzy punkty zostają w Ozorkowie. Największa w tym zasługa Damiana Wdowiaka . Ten siatkarz rozegrał kapitalne spotkanie i poprowadził swój team do zwycięstwa. Po tym zwycięstwie siatkarze z Ozorkowa mają na swym koncie 9 punktów i pewnie zajmują czwartą lokatę w ligowej tabeli. Natomiast T.S. Volley Rybnik z zerowym dorobkiem punktowym zajmuje przedostatnie miejsce.

Bzura Ozorków – T.S.Volley Rybnik 3:1
(20:25, 25:15, 25:23, 25:21)