Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Bielszczanie rozpracowali zespół Trefla

I liga: Bielszczanie rozpracowali zespół Trefla

fot. archiwum

Spoglądając na aktualny skład gdańskiego spadkowicza z PlusLigi można dojść do wniosku, że tak naprawdę BBTS Bielsko-Biała nie ma powodów do nadmiernego respektu przed rywalem. Próżno szukać nawet zawodnika z bogatą przeszłością siatkarską.

Niemniej jednak powszechnie uważa się, że zespół z Gdańska to jeden z kandydatów do awansu. – To naprawdę dobra i solidna drużyna, choć może bez wielkich nazwisk. Na pewno nie jesteśmy faworytem sobotniej konfrontacji. Goście przyjeżdżają po trzy punkty, a my postaramy się temu zapobiec. Dysponujemy sporą wiedzą na temat rywala i mamy go dobrze rozpracowanego – mówi przed meczem Przemysław Michalczyk, szkoleniowiec BBTS-u.

Dla bielszczan będzie to pierwszy występ w nowym sezonie przed własną publicznością i zapewne to również nie jest bez znaczenia. Podczas pierwszoligowej premiery w Spale widać było po młodych siatkarzach zdenerwowanie batalią o stawkę. Czy podobny paraliż może dotknąć miejscowych i teraz? – Trema zapewne się pojawi, bo przecież dla większości zawodników ten sezon jest debiutem na tym szczeblu rozgrywek. Główna kwestia dotyczy tego, jak szybko to przezwyciężymy. Będziemy walczyli o wygraną, bo każdy mecz jest ważny, choć na pewno ten zapowiada się na wyjątkowo trudny – dodaje opiekun bielskiego zespołu.

Zmian w wyjściowym składzie ekipy z Bielska-Białej raczej nie należy oczekiwać, choć szkoleniowiec ma do dyspozycji wszystkich podopiecznych. Z tymi w sobotni wieczór będą mogli oswoić się bielscy kibice, dla których BBTS jawi się jako jedna z największych zagadek aktualnych zmagań. Początek sobotniej potyczki w hali przy ulicy Bratków o godzinie 17:00.źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved