Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Wiesław Czaja blisko objęcia drużyny AZS Białystok

Wiesław Czaja blisko objęcia drużyny AZS Białystok

fot. archiwum

W czwartek z władzami Pronaru Zeto Astwa AZS Białystok spotka się trener Wiesław Czaja. Były znakomity siatkarz, ostatnio pracujący w Skrze Bełchatów, jest najpoważniejszym kandydatem do przejęcia opieki nad białostockim zespołem siatkarek.

Prowadziliśmy już rozmowy z prezesem Cybulskim. Biorę urlop i jadę do Białegostoku ustalić szczegóły. Jeśli dojdziemy do porozumienia, może już w czwartek wieczorem spotkam się z zespołem – mówi Wiesław Czaja.

Przyszły, prawdopodobny trener AZS-u jako zawodnik zdobył tytuł mistrza świata w Mesyku, a trzykrotnie wywalczył srebrny medal mistrzostw Europy. Jako szkoleniowiec zaczynał budowę potęgi męskiej drużyny Skry Bełchatów, z którą awansował do ekstraklasy i zdobył w niej brązowy medal. Aktualnie pracuje w bełchatowskim klubie jako trener koordynator.

Drugim kandydatem na szkoleniowca AZS-u jest Krzysztof Leszczyński, znany głównie z prowadzenia młodzieży. Przez połowę sezonu 2008/09 pracował w pierwszoligowym AZS Ostrowiec Świętokrzyski.Więcej w "Gazecie Współczesnej"

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved