Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Czarni i Armat o ligowe punkty zagrają w Radomiu

II liga: Czarni i Armat o ligowe punkty zagrają w Radomiu

RCS Czarni Radom

W środę w hali MOSiR-u w Radomiu, w kolejnym meczu siatkarskiej II ligi Czarni podejmować będą KKS Armat Kozienice. Pojedynek zapowiada się interesująco. Goście walczyć będą o pierwsze punkty w sezonie, gospodarze zapowiadają walkę o kolejne trzy.

Czarni rozpoczęli sezon od porażki na własne życzenie z Pekpolem Ostrołęka 2:3. Jednak w kolejnych dwóch spotkaniach, z AZS II UWM Olsztyn u siebie i z Wilgą w Garwolinie, stracili tylko dwa sety, inkasując komplet punktów. Co prawda trener Jacek Skrok zauważył, że: – Do tej pory w którymś z setów zawsze zdarzał nam się przestój, który źle się kończył…

Fani gospodarzy nie wyobrażają sobie innego scenariusza jak pewne zwycięstwo w najbliższym spotkaniu. I nie ma się co dziwić. Podopieczni Pawła Otwinowskiego w dotychczasowych meczach zgromadzili zaledwie dwa sety i z zerowym kontem punktowym zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Z pewnością smaczku pojedynkowi dodaje fakt, że po dwóch stronach siatki staną naprzeciwko siebie bracia Michał (w Armacie) i Bartłomiej (w Czarnych) Korycińscy.