Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Druga kolejka III ligi siatkarskiej na Podlasiu

Druga kolejka III ligi siatkarskiej na Podlasiu

fot. archiwum

W pierwszym swoim meczu ligowym w sezonie siatkarze Biebrzy Lipsk wygrali 3:1 na wyjeździe z Mikolo Sokółka. Do Biebrzy, faworyta rozgrywek, przed sezonem dołączyło kilku nowych zawodników. Sporym wzmocnieniem powinien być Michał Netter.

W Sokółce wygraliśmy, ale nie rozegraliśmy dobrego meczu – twierdzi Rafał Suszyński z Biebrzy, która w pierwszej kolejce pauzowała. – Może zjadła nas trema, bo to pierwszy mecz. Popełniliśmy bardzo dużo błędów.

Do ciekawego spotkania doszło w Białowieży, gdzie miejscowy Żubr wygrał 3:1 z białostocką drużyną WSFiZ UwB. W barwach białostoczan gra doświadczony Łukasz Babińczuk, znany m.in. z I i II-ligowych występów (w poprzednim sezonie reprezentował barwy III-ligowego Oriona Bielsk Podlaski).

Mecz był wyrównany w pierwszych dwóch setach, gdy nie mogliśmy powstrzymać Babińczuka – mówi Mateusz Gutowski, trener Żubra. – Dopiero, gdy kilka razy zablokowaliśmy tego środkowego, zaczęło iść nam o wiele lepiej. Więcej tak mocnych argumentów rywal po prostu nie miał.Natomiast w starciu dwóch beniaminków w Kolnie lepszy okazał się Gim-Net Mońki.

Wyniki 2. kolejki spotkań

Mikolo Sokółka – Biebrza Lipsk 1:3

Oczko Białystok – Mlekpol Grajewo 3:0

Żubr Białowieża – WSFiZ UwB Białystok 3:1

KOKiS Kolno – Gim-Net Mońki 0:3

SUKSS Suwałki pauzował

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved