Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > AZS Białystok zaprezentował się kibicom

AZS Białystok zaprezentował się kibicom

fot. archiwum

Nowy sezon w PlusLidze Kobiet nie rzaczął się jeszcze, a już zaszła zmiana na stanowisku pierwszego trenera w drużynie z Białegostoku. Mimo tej zmiany podczas prezentacji wszystkie zawodniczki były optymistycznie nastawione do sezonu i promieniowały uśmiechami.

Już powoli zaczynamy kpić z tego, że jesteśmy skreślane. Dopóki sezon się nie zacznie, a przede wszystkim zanim się nie skończy, nie będziemy nic prognozować. Jeśli jednak ktoś opowiada takie bajki, to albo nie jest kibicem naszego zespołu, albo nie zna się na siatkówce. Wszystko się może zdarzyć, a my postaramy się zrobić jak najwięcej, by zaprzeczyć tym opiniom – mówiła Katarzyna Wysocka.

Na prezentacji nie zabrakło Magdaleny Godos. Kibice z utęsknieniem czekają na powrót rozgrywającej do pełni zdrowia. – Powoli wznawiam treningi. Cały czas byłam z dziewczynami w sali trenując górne mięśnie. Teraz z masażystą pracujemy nad rozciąganiem i wzmacnianiem ścięgna Achillesa. Nie zagram w pierwszym meczu, ale może już w drugim – mówiła Godos.

Nadal nie ma z drużyną pierwszego trenera. Podobno coraz dalej jest od zatrudnienia Macieja Kosmola lub Adama Grabowskiego. Na podpisanie kontraktu zdecydowała się natomiast Natalia Ziemcowa, która w zeszłym sezonie broniła barw Gedanii Żukowo.W galerii "Alfa" była za to grupa kibiców. Mogli wygrać karty wstępu na mecze i klubowe gadżety. Trzeba jednak było odpowiedzieć na czasem wcale niełatwe konkursowe pytania, np. o wymiary boiska lub wysokość siatki.

* Autorem tekstu jest Miłosz Karbowski (Gazeta Współczesna)

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved