Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Czarni wyjechali z Garwolina z kompletem punktów

II liga: Czarni wyjechali z Garwolina z kompletem punktów

fot. archiwum

Siatkarze RCS-u nie mieli problemów z pokonaniem Wilgi Garwolin w meczu 3. kolejki rozgrywek II ligi. Gospodarze sprawili problemy radomianom jedynie w drugiej odsłonie. Forma radomian powoli dochodzi do optymalnej i się stabilizuje.

Po pierwszym secie w nasze szeregi wdarło się rozluźnienie – powiedział po zakończeniu spotkania Wojciech Stępień, pod nieobecność Jacka Skroka pełniący obowiązki pierwszego trenera.

W premierowej partii goście zdecydowanie przeważali. Niestety, później w ich szeregi wdarło się rozluźnienie. – Zawsze po pierwszej łatwo wygranej części wkrada się pewna dekoncentracja, trochę spuszcza się z tonu. Nam to się przytrafiło – komentuje Wojciech Stępień. W dzisiejszym starciu w pojedynkę prowadził zespół, bowiem Jacek Skrok bierze udział w turnieju weteranów, rozgrywanym w Atenach.

W przegranym drugim secie Czarni mieli problemy z przyjęciem, nie potrafili poradzić sobie z silną zagrywką rywali. – Na szczęście wszystko wróciło do normy w kolejnej odsłonie. Kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, pewnie wygrywając. O dzisiejszym zwycięstwie zadecydował przede wszystkim dobry blok. Tym elementem zdobyliśmy więcej punktów niż w dwóch pierwszych kolejkach – zakończył szkoleniowiec RCS-u.Wydaje się zatem, że forma radomian powoli dochodzi do optymalnej i się stabilizuje.

Wilga Garwolin – RCS Czarni Radom 1:3
(16:25, 25:20, 16:25, 22:25)

Czarni: Kalita, Słomka, Bucki, Szumielewicz, Kleczaj, Staniec, Biliński (libero) oraz Sąpór, Koryciński, Ostrowski i Obremski

Zobacz również:

Wyniki 3. kolejki oraz tabela gr. 3 II ligi mężczyzn

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved