Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Arkadiusz Terlecki: Momentami nawiązywaliśmy walkę

Arkadiusz Terlecki: Momentami nawiązywaliśmy walkę

fot. archiwum

Na inaugurację PlusLigi Jadar Radom gładko przegrał z Resovią Rzeszów 0:3. Po spotkaniu środkowy radomian, Arkadiusz Terlecki, szukał jednak pozytywów w grze: - Momentami nawiązywaliśmy walkę i to może nastrajać optymistycznie.

Mecz można podsumować, że był praktycznie bez historii. Resovia gładko wygrała 3:0…

Arkadiusz Terlecki:Ja bym może szukał tutaj trochę pozytywów, bo równie dobrze mogliśmy zostać zbici trzy razy do 13, zresztą momentami nawiązywaliśmy walkę. To może nastrajać trochę optymistycznie przed następnymi kolejkami. Oby tak było.

Oby tak było, bo waszym celem w tym sezonie chyba przede wszystkim jednak będzie utrzymanie, a dopiero potem po zakwalifikowaniu do play-off, walka o coś więcej?

– Tak. Na razie o tym nie myślimy, bo do końca sezonu jest jeszcze bardzo dużo meczów. Na razie myślimy z tygodnia na tydzień o kolejnym spotkaniu i na tym się koncentrujemy.A następny przeciwnik też nie będzie łatwy…

Też nie będzie łatwy, ale wierzę, że jeżeli będzie o ciut lepiej w każdym elemencie, pozwoli nam to wygrać chociaż ten jeden punkt.

Bardziej niż strata punktów chyba martwi was strata rozgrywającego, to poważna kontuzja?

Niestety nie wiem. Mam nadzieję, że to tylko podkręcona kostka i że za tydzień Mikael Salas będzie już gotowy do grania.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved