Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Pilanki zagrają w Jarocinie

Pilanki zagrają w Jarocinie

fot. archiwum

Nie międzynarodowy, ale nie mniej atrakcyjny turniej zobaczą już w sobotę i niedzielę kibice w Jarocinie. W rozgrywanej tradycyjnie imprezie o puchar burmistrza Adama Pawlickiego, zagrają m.in. siatkarki PTPS Piła, które dotychczas trenowały w niepełnym składzie.

Czekam na te mecze z utęsknieniem, bo po raz pierwszy będziemy mogli zagrać w optymalnym składzie. O formę Pauliny Maj się nie martwię, bo przez całe ME wspierała narodową drużynę w przyjęciu. Gorzej wygląda sytuacja z Martą Szczygielską i Klaudią Kaczorowską. Obie za wiele nie grały, więc mogą mieć problemy z wejściem w sezon. Z drugiej jednak strony mogą czuć głód siatkówki – przyznał trener pilskich siatkarek, Wojciech Lalek.

W Jarocinie zabraknie jedynie Darii Paszek, która po wyczerpującym sezonie na plaży dostała jeszcze kilka dni wolnego. – Dotychczas graliśmy bez przyjęcia i w kadłubowym składzie. Teraz to się zmieni, ale czasu na zgranie też nie mamy zbyt wiele. Dobrze, że przed ligą wystąpimy jeszcze w turnieju we własnej hali. Przyjadą te same drużyny co do Jarocina, z wyjątkiem Gwardii Wrocław, którą zastąpią Budowlani Łódź – dodał Lalek.

PTPS po stracie głównego sponsora, firmy Farmutil, stracił nie tylko kilka zawodniczek, ale również ważną część potencjału finansowego. – Nie wiem dokładnie jaka to kwota, ale budżet klubu będzie przynajmniej o 1/3 mniejszy niż w poprzednim sezonie – zakończył trener.Autorem tekstu jest Radosław Patroniak

źródło: Głos Wielkopolski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved