Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W Świdniku mierzą w czwórkę

W Świdniku mierzą w czwórkę

fot. archiwum

Od spotkania z Jokerem rozpoczną nowy sezon gracze Avii. W kadrze pojawiło się pięciu nowych zawodników. W większości to gracze młodzi: Łukasz Makowski (20 lat), Oskar Dziewit (22), Michalski (21), Rafał Grabarczyk (24). Najstarszy jest Michał Jaskulski (28).

Widać, że klub postanowił "odświeżyć" skład. I patrząc na wyniki gier kontrolnych, to może okazać się dobrym rozwiązaniem. Jednak wszystko zweryfikuje dopiero liga. – Na pewno poprawiła się atmosfera w zespole – przekonuje najstarszy w ekipie Mariusz Kowalski. Przyszli ludzie ambitni, dający nadzieje na dobry wynik. Zobaczymy, na co nas będzie stać. Wygraliśmy trzy turnieje, w dwóch zajęliśmy drugie miejsca.

Trenera Krzysztofa Lemieszka nie omijają jednak kłopoty. W okresie przygotowawczym ze składu wypadł Michał Baranowski. Środkowego czeka operacja naderwanych więzadeł krzyżowych i prawdopodobnie w tym sezonie nie zobaczymy go na parkiecie.

A gra tylko dwoma środkowymi może okazać się bardzo trudna. Dlatego tak ważne było pozyskanie kolejnego gracza na tę pozycję.Pierwszym celem jest zakwalifikowanie się do czwórki. A dopiero później pomyślimy o kolejnych. Faworytami rozgrywek powinny być Tref Gdańsk i Joker Piła – uważa Marian Chałas, prezes Avii.

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved