Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Razem z PlusLigą startuje Manager Strefy Siatkówki

Razem z PlusLigą startuje Manager Strefy Siatkówki

fot. archiwum

Już w piątek o godz. 18.00 w Wieluniu rozpoczyna się kolejny sezon siatkarskiej PlusLigi. Wraz z nim zaczyna się walka w I edycji Managera Strefy Siatkówki volleyclub.pl! Na najlepszych managerów czekają nagrody o wartości 8000 PLN.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na www.volleyclub.pl , zapoznać się z zasadami gry oraz regulaminem i skomponować najlepszą Waszym zdaniem drużynę, którą będziecie zarządzać przez cały nadchodzący sezon. W trakcie sezonu czeka na Was wiele wyzwań, dokonywanie zmian w składzie, kupowanie i sprzedawanie zawodników, pozyskiwanie sponsora czy udział w Pucharze betsafe.com! Oprócz tego możecie zakładać ligi prywatne i rywalizować z Waszymi znajomymi, a wszystkie opinie możecie wymieniać na forum poświęconemu grze.

Co czeka nas w I kolejce? W spotkaniu inauguracyjnym spotkają się tradycyjnie beniaminek ligi – Pamapol Siatkarz Wieluń – z aktualnym mistrzem Polski – Skrą Bełchatów. Czy debiutanci w Wielunia wykorzystają osłabienia w bardzo mocnej w tym sezonie Skrze? Goście zagrają bez Michała Winiarskiego, Mariusza Wlazłego i Jakuba Novotnego, ale ich skład i tak jest imponujący, gdyż na parkiecie prawdopodobnie pojawi się aż 5 aktualnych Mistrzów Europy!

W równie ciekawie zapowiadającym się meczu w Kędzierzynie-Koźlu spotkają się mające spore aspiracje ZAKSA z Delectą Bydgoszcz. W obu ekipach wystąpi po dwóch złotych medalistów Mistrzostw Europy. ZAKSA, która wzmocniła się w tym sezonie środkowym Jurijem Gladyrem, atakującym Kubą Jaroszem oraz przyjmującym Tomasem Sammelvuo z pewnością nie będzie miała łatwej przeprawy z mocno przemeblowaną Delectą, którą wzmocnili w tym sezonie Paweł Woicki, Grzegorz Szymański i najbardziej wartościowy gracz Mistrzostw Europy w Turcji Piotr Gruszka! Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.Pozostałe pary zapowiadają się również ciekawie. W Jastrzębiu gospodarze z debiutującym w polskiej lidze świetnym Rosjaninem Pawłem Abramowem podejmą AZS Politechnikę Warszawską, którą poprowadzi w tym sezonie Radosław Panas. W Radomiu miejscowy Jadar w składzie z Robertem Pryglem w składzie zagra z mającą wielkie aspiracje w tym sezonie Resovią, w której zobaczymy m.in. Brazylijczyka Rafaela Redwitza oraz Białorusina Aleka Akhrema. Na zakończenie w poniedziałek derby akademickie w Częstochowie, do której przyjeżdża AZS Olsztyn i obie ekipy z pewnością liczą na dobry początek sezonu.

O tym jak wycenione są szanse poszczególnych drużyn na powodzenie w tej kolejce oraz o bieżących informacjach dotyczących każdego klubu możecie przekonać się odwiedzając strony naszych partnerów www.betsafe.com oraz czytając newsy w serwisie Strefa Siatkówki. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Przypominamy, że ostateczny termin zgłaszania drużyn do I kolejki upływa w piątek o godzinie 17.00!

Zobacz również:

Zasady gry Managera Strefy Siatkówki

źródło: volleyclub.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved