Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Małgorzata Glinka wróci do kadry?

Małgorzata Glinka wróci do kadry?

x - [stare] Polska (K)
fot. archiwum

Reprezentacja kobiet jest silnym zespołem, co udowodniła zdobywając brąz mistrzostw Europy, ale może być silniejsza. Jeśli do kadry wrócą Małgorzata Glinka, Joanna Mirek i Katarzyna Skowrońska, mamy szansę odegrać istotną rolę na MŚ 2010.

W 2010 roku reprezentacja Polski może zostać wzmocniona kilkoma znakomitymi zawodniczkami. Fantastycznie byłoby, gdyby do kadry wróciła Małgorzata Glinka. 31-letnia zawodniczka po Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie zrobiła sobie przerwę. W tym czasie urodziła córkę. Co prawda kilka lat temu stwierdziła, że po trzydziestce zrezygnuje z gry w drużynie narodowej, ale teraz przyznaje, że jej powrót jest możliwy.

Super byłoby, jakby do kadry wróciła Małgosia Glinka – mówi prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski. Co na to "Maggie"? – Teraz nic nie planuję. możliwe, że zacznę treningi, ale naprawdę nie mam pojęcia kiedy. Kadra? Mostów za sobą nie spaliłam. Być może w przyszłości znowu będą w niej grać – zastanawia się najlepsza polska siatkarka w ostatnich latach.

Z Małgorzatą Glinką na mistrzostwach świata Polki miałyby szansę zajść bardzo daleko. Jeśli do tego wróciłyby Anna Podolec, Joanna Mirek, Katarzyna Skowrońska i Katarzyna Skorupa, zdaniem trenera Andrzeja Niemczyka najlepsza obecnie polska rozgrywająca, możemy dysponować na MŚ w Japonii bardzo ciekawą drużyną.źródło: Przegląd Sportowy, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved